Ted se musí zbavit všech věcí, které dostal od bývalek. Robin kvůli nim totiž ztropí velkou scénu, protože ona si žádné suvenýry ze vztahů nenechává. Anebo jo? (TV Prima)

Wyrdas

Nebejt Lilyina představení (lépe řečeno, Barnyeho), tenhle díl by byl synonymem všeho špatného. Postavit díl na tom, že Robin je vážně naprosto nesnesitelná kravka zkrátka nefunguje. Je to škoda, protože divadlo za pět, Robin odpad... přikloním se k horší straně mince za ty nesmyslně debilní argumenty u soudů party. ()

MM_Ramone

Šestnásta epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Stuff" (Veci). Robin Scherbatska náhodou zistí, že Tedov byt je plný vecí, ktoré mu darovali jeho bývalé partnerky. Keďže spolu chodia, tak ho donúti, aby sa ich zbavil. Lenže i ona má niečo od mužov s ktorými žila. A Tedovi to začne tiež vadiť. Lily všetkých pozve na predstavenie amatérskeho ochotníckeho divadla v ktorom účinkuje. Barney Stinson je z toho mimoriadne otrávený a znechutený. ***** ()

Necrotongue

Žárlivost je zvláštní choroba, kterou jsem nikdy netrpěl, protože se nemám rád. Pokud někdo tvrdí, že je žárlivost důkazem lásky, pak buď nechápe, která bije, nebo se snaží sám sebe přesvědčit, že je lepší, než ve skutečnosti je. Z mého pohledu je žárlivost projevem sobeckosti a sebelásky, protože váš partner je vaším osobním vlastnictvím, a běda, jestli se na něj/ni někdo jen podívá. A žárlit na minulost? To už je to s vámi fakt špatné. Díky tomu všemu byla pro mě šestnáctá epizoda plná zábavy, Barney byl zase jednou dokonalý, ale nejvíc se mi líbilo, jak tvůrci parádně pracovali s pokračováním skvělého nápadu. / Poučení: Nebuď pokrytcem. ()

• Barney (Neil Patrick Harris) v epizodě zmíní Šmouly. Jeho herecký představitel si o čtyři roky později zahrál hlavní roli ve filmu Šmoulové (2011). (SONY_)