Barneymu zkomolí servírka v kavárně jméno na Swarley a Ted s Marshallem se toho okamžitě chytnou. Fórky na nové jméno se začínají množit a Barney propadá zoufalství... (TV Prima)

Necrotongue

Už jsem v životě dostal slušné množství přezdívek; některé mě netěšily, jiné byly docela fajn, ale žádná mě nedostala takovým způsobem jako chudáka Swarlze. V sedmé epizodě se odehrávalo více záležitostí najednou, ale žádná mě nepobavila takovým způsobem, aby přebila Barneyho diskomfort. Neil Patrick Harris byl opět hvězdou dílu a jeho Barney je s přehledem mou nejoblíbenější postavou. / Poučení: Dostaneš-li novou přezdívku, nebraň se, veškerý odpor je zbytečný. ()

MM_Ramone

Siedma epizóda z druhej série amerického komediálneho televízneho seriálu "How I Met Your Mother" (Ako som spoznal vašu mamu) sa volá "Swarley" (Swarley). Marshall Eriksen si po polroku čo sa rozišiel z Lily našiel novú priateľku. Ted a Barney ho pred ňou varujú. Radia mu aby sa s ňou čo najskôr rozišiel, pretože má sklony ku šialenstvu, má šialené oči. Marshall im nechce uveriť. Postupne však zisťuje, že zrejme majú pravdu. A navyše sa v Lily prebudí silná žiarlivosť. ***** ()

• Na konci se objeví žluté titulky, odkazující na na sitcom Na zdraví (od r. 1982). Závěrečná písnička v baru je ústřední písní tohoto seriálu. (hippyman)