Anna Dudášová bola žena, ktorá mimoriadne brutálnym spôsobom zavraždila svojho manžela v Košiciach v roku 1981. Po vražde jeho telo pokrájala, uložila do kufra a v balíkoch previezla z Košíc do dedinky Kašov. (RTVS)

Wacoslav1

Jedna z epizod ve které manželství hrůzu nahání a v horším případě může manžel skončit i pokrájenej na kousky. Jo východniarky to jsou specifický ženský a takováhle hydra to je teprve mazec. Každopádně bojácnej manžel to nepřežil, ale i když se to celý frajerka snažila shodit na někoho jinýho tak jí to nesežrali a neunikla spravedlivýmu soudu i když přežila nakonec i kriminál a úplně nejvíc mě rozsekal ten dovětek na konci, že posledních pár let svého života prožila s mladým drobným romem. No sakra ten teda ale musel mít nervy!90% ()

SOLOM.

Být podpantoflákem musí být vážně hrozné a ponižující, zvlášť když vás ženská ještě bije (ty vole to bych asi nikdy nepřežil…), nicméně když se z fúrie stane bezcitná vražedkyně, která vás nejenom zabije, ale ještě i vykuchá, rozřeže a pohodí pod mostem…Anna Dudášová byla obviněná a odsouzená na 15 roků za vraždu svého manželka, který se s ní chtěl rozvést, no nicméně i přes řadu důkazů se k činu nikdy nepřiznala. Ani se ale moc nedivím, že s ní její dva synové ani nejbližší rodina už nikdy nechtěli mít nic společného a všichni byli stejně přesvědčení, že to udělala. Už jen od pohledu (z fotek) to byla mašina a jak říkali, když se ožrala, tak byla neřízená střela. Starého několikrát zmlátila, dokonce jí i dvakrát udal na policii za ublížení na zdraví no a nakonec ho i zabila (jak řekla a několikrát vyhrožovala). Docela mazec. ()