Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

Recenzie používateľa MM_Ramone k tomuto seriálu (26)

Konec civilizace (2006) (S01E19)

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí devätnásta epizóda z prvej série nesie názov "Y2K" (Koniec civilizácie). Končí sa rok 1999, blíži sa nové milénium. Earl Hickey, jeho tehotná manželka Joy, jeho mladší brat Randy, kamarát Donny Jones a Darnell Krabák Turner majú strach z toho, že sa celosvetový počítačový systém zrúti a v dôsledku toho dôjde ku koncu civilizácie. Na Silvestra sa schovajú v pivnici a hneď prvého januára 2000 sa vyberú rabovať. Napokon sa rozhodnú, že zostanú bývať vo veľkom obchodnom dome. ***** ()

Earl Únoscem (2006) (S01E20)

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí dvadsiata epizóda z prvej série nesie názov "Boogeyman" (Earl únoscom). Earl Hickey uviazne v dome, ktorý zrovna vykrádal. V rýchlosti sa schová pod posteľ v detskej izbe. Tam ho objaví malý, bojazlivý chlapec Alby. Nesmierne sa vydesí. Utrpí traumu. Po šiestich rokoch sa mu Earl príde ospravedlniť. Strávia spolu deň. Neskôr mu Earl pomôže sa zbaviť strachu z tmy. Alby si ho veľmi obľúbi. Príde za ním do motelu s tým, že chce s ním bývať. Jeho otec si to však vysvetlí tak, že sa jeho syn stal obeťou únosu. **** ()

Lovec lidí (2006) (S01E21)

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí dvadsiata prvá epizóda z prvej série nesie názov "The Bounty Hunter" (Lovec ľudí). Do Camdenu sa vrátila Jessy. Je to bývalá Earlova priateľka, s ktorou žil do vtedy pokiaľ sa razom oženil s Joy. Pri vzájomnom konflikte vyrazila Joy Jessie dva predné zuby. Po šiestich rokoch sa Jessy znova objavila v meste, aby si s Joy vybavila staré účty. Stala sa z nej nekompromisná, drsná lovkyňa zločincov. Má v pláne zatknúť Joy pre nezaplatené pokuty a vyraziť jej zuby. Joy sa snaží pred ňou schovať, avšak ich konfrontácia je nevyhnutná. ***** ()

Ukradl policejní odznak (2006) (S01E22)

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí dvadsiata druhá epizóda z prvej série nesie názov "Stole a Badge" (Ukradol policajný odznak). Svojho času sa Earl Hickey dostal k pravému policajnému odznaku. Bol ukrytý v topánkach, ktoré ukradol v bowlingovej hale. Jeho zneužívaním si zjednodušoval bežný život. Zistil však, že moc tohto odznaku ničí jeho vzťah s manželkou Joy a aj mladším bratom Randym. Takže sa ho zbavil. Lenže po rokoch ho znova náhodou našiel. Lebo karma nechce, aby sa ho zbavil, ale aby ho vrátil policajtovi, ktorému patril. ***** ()

Brok v zadku (2006) (S01E23)

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí dvadsiata tretia epizóda z prvej série nesie názov "BB" (Brok v zadku). Earl Hickey sa náhodou stretne s Gwen Watersovou. Ako malý chalan po nej jedného dňa vystrelil zo vzduchovky a zranil ju. Je to bod číslo sto štyridsať sedem na jeho zozname. Takže teraz nastal čas na ňom zapracovať. Táto udalosť a následné Earlove klamstvo načisto zničilo vzťah medzi Gwen a jej otcom. Dvadsať rokov s ním neprehovorila a ani nevie, kde žije. Earl si zaumieni, že ich zmieri. **** ()

První ze seznamu (2006) (S01E24)

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. Záverečná, v poradí dvadsiata štvrtá epizóda z prvej série nesie názov "Number One" (Prvý na zozname). Earl Hickey nechá svojho kamaráta a súčasného manžela jeho bývalej ženy Darnella Krabáka Turnera, aby vybral položku z jeho zoznamu, ktorú sa pokúsi napraviť. Krabák bez váhania určí bod číslo jeden - Ukradol desať dolárov chlapíkovi v Camdenskom markete. Bol to posledný zlý skutok, ktorého sa Earl dopustil. Stalo sa to pred deviatimi mesiacmi. Za ukradnuté peniaze si kúpil výherný stierací los. ***** ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006