Earl Hickey sa náhodou stretne s Gwen Watersovou. Ako malý chalan po nej jedného dňa vystrelil zo vzduchovky a zranil ju. Je to bod číslo stoštyridsaťsedem na jeho zozname. Takže teraz nastal čas na ňom zapracovať. Táto udalosť a následné Earlove klamstvo načisto zničilo vzťah medzi Gwen a jej otcom. Dvadsať rokov s ním neprehovorila a ani nevie, kde žije. Earl si zaumieni, že ich zmieri. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí dvadsiata tretia epizóda z prvej série nesie názov "BB" (Brok v zadku). Earl Hickey sa náhodou stretne s Gwen Watersovou. Ako malý chalan po nej jedného dňa vystrelil zo vzduchovky a zranil ju. Je to bod číslo sto štyridsať sedem na jeho zozname. Takže teraz nastal čas na ňom zapracovať. Táto udalosť a následné Earlove klamstvo načisto zničilo vzťah medzi Gwen a jej otcom. Dvadsať rokov s ním neprehovorila a ani nevie, kde žije. Earl si zaumieni, že ich zmieri. **** ()