Earl Hickey nechá svojho kamaráta a súčasného manžela jeho bývalej ženy Darnella Krabáka Turnera, aby vybral položku z jeho zoznamu, ktorú sa pokúsi napraviť. Krabák bez váhania určí bod číslo jeden: ukradol desať dolárov chlapíkovi v Camdenskom markete. Bol to posledný zlý skutok, ktorého sa Earl dopustil. Stalo sa to pred deviatimi mesiacmi. Za ukradnuté peniaze si kúpil výherný stierací los. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. Záverečná, v poradí dvadsiata štvrtá epizóda z prvej série nesie názov "Number One" (Prvý na zozname). Earl Hickey nechá svojho kamaráta a súčasného manžela jeho bývalej ženy Darnella Krabáka Turnera, aby vybral položku z jeho zoznamu, ktorú sa pokúsi napraviť. Krabák bez váhania určí bod číslo jeden - Ukradol desať dolárov chlapíkovi v Camdenskom markete. Bol to posledný zlý skutok, ktorého sa Earl dopustil. Stalo sa to pred deviatimi mesiacmi. Za ukradnuté peniaze si kúpil výherný stierací los. ***** ()