Earl Hickey uviazne v dome, ktorý zrovna vykrádal. V rýchlosti sa schová pod posteľ v detskej izbe. Tam ho objaví malý, bojazlivý chlapec Alby. Nesmierne sa vydesí. Utrpí traumu. Po šiestich rokoch sa mu Earl príde ospravedlniť. Strávia spolu deň. Neskôr mu Earl pomôže sa zbaviť strachu z tmy. Alby si ho veľmi obľúbi. Príde za ním do motelu s tým, že chce s ním bývať. Albyho otec si to však vysvetlí tak, že sa jeho syn stal obeťou únosu. (MM_Ramone)

MM_Ramone

V priebehu rokov 2005 až 2009 bol natočený americký komediálny televízny seriál "Volajú ma Earl" (My Name Is Earl). Boli vyprodukované štyri série, ktoré dohromady obsahujú deväťdesiat šesť samostatných častí. V poradí dvadsiata epizóda z prvej série nesie názov "Boogeyman" (Earl únoscom). Earl Hickey uviazne v dome, ktorý zrovna vykrádal. V rýchlosti sa schová pod posteľ v detskej izbe. Tam ho objaví malý, bojazlivý chlapec Alby. Nesmierne sa vydesí. Utrpí traumu. Po šiestich rokoch sa mu Earl príde ospravedlniť. Strávia spolu deň. Neskôr mu Earl pomôže sa zbaviť strachu z tmy. Alby si ho veľmi obľúbi. Príde za ním do motelu s tým, že chce s ním bývať. Jeho otec si to však vysvetlí tak, že sa jeho syn stal obeťou únosu. **** ()