Volajú ma Earl

• Česko Jmenuju se Earl (viac)
USA, (2005–2009), 35 h 18 min (Minutáž: 21–25 min)

Jason Lee, Ethan Suplee, Jaime Pressly, Eddie Steeples, Nadine Velazquez, Dale Dickey, Timothy Stack, Giovanni Ribisi, Beau Bridges, Nancy Lenehan, Gigi Goff (viac)

Ak vyhráte stotisíc dolárov a stratíte tiket, máte zlú karmu! Ako ju napraviť? Nič nie je stratené, musíte len rýchle odčiniť všetky svoje životné hriechy, spáchané do dnešného dna. To je teória, ktorou sa riadi aj nešťastník Jason Lee ako Earl Hickey, ktorý kamsi zapatrošil vzácny výherný tiket na sumu, ktorá by ho zaručene vytrhla z biedy. Podarí sa mu udobriť s vlastným osudom tak, aby mu osvietil cestu k ukrytému tiketu ešte do uzávierky vyplácania výhier súťaže? (oficiálny text distribútora)

Rendiss

Earl je víc než hustej, jeho napravování svejch špatnejch skutků je prostš pecka. Navíc když se vždycky snaží udělat co nejlíp a všechno tim zkazí, nakonec se mu to ale přeci jenom povede. Velice vtipnej seriál, kterej doporučuji každýmu. ()

vorry

Mám moc rád tenhle seroš, a to hlavně na večerní nudu ! :-) dobré dialogy randyho a earla :D Nejoblíbenější postavou je pro mě Jaime Pressly - ty její držky jsou fakt super :) ()

Schuldiner

Earlův bratr Randy mě rozsekává :-))) Ale jinak je tenhle seriál taková nesourodá změť vtipnějších, ale bohužel i méně vtipných scének... ------ 1.12.2011 - Musim říct, že mě to baví víc a víc. Nedívám se rozhodně pravidelně, ale asi to o jednu hvězdičku navýšim...tedy 4*. ()

Milodar

Hezký holky, sympatický lůzr, který navíc (světe div se) není žádný Dr. Génius, kolem ještě větší lůzři, ale nepůsobí to sterilně, ani vykonstruovaně. Navíc je to pro lidi, určitě víc, než seriály z prostředí snobské smetánky. ()

J*A*M*A*L

Můj nejoblíbenější komediální seriál se kterým jsem měl tu čest.Takhle perfektní seriál jsem už neviděl léta a taky mi tak trošku změnil život.Je to vůbec první seriál který jsem viděl celý a bylo taky proč ho vidět úplně celý.Škoda že není víc dílů. ///(1.Season)= ---100%--- Earl začíná skvěle.No jako u Dextera a mnoho dalších skvělých seriálů asi to nejlepší.I když tady si úplně nejsem jistý./// ///(2.Season)= ---99%--- Earl pokračuje a opět ne špatně.Malinko slabší než první série, ale pořád skvělé a zábavné a i trošku napínavější./// ///(3.Season)= ---98%--- Earl nakonec ve třetí sérii začíná neprávem ve vězení a možná trošku slabší nakonec, když vězení řekne sbohem skončí v kómatu a byla to trošku nuda, ale tragédie to ani zdaleka nebyla./// ///(4.Season)= ---100%--- Nakonec závěrečná série.Trošku smutné po té dlouhé cestě, ale já si to užil skvěle a zakončení seriálu ani lepší být nemohlo.Byla to dlouhá jízda./// ()

Phorbo

Divím se, že seriály typu MNiE nedavaj na našich televizích. Tendle seriál jsem si oblíbil pomalu víc jak Futuramu a to už je u mě co říct. Stojí to za to... 9/10 edit... po 1 díle 4 rady me to opravdu už vubec nebavi... nevim cim to je ()

fastum

Musím říct, že čím víc dílů vidím, tím víc mi hlavní hrdinové přirostou k srdci.. Seriál sice místy není nejvtipnější, ale má kouzlo, které mě totálně pohltilo. ()

evil_ryu

Príjemný seriál s dobrým humorom. Nemyslite si že pri ňom zomriete od smiechu. To určite nie. Nato Earl nieje stavaný. Je to takzvaný "vypínač", čo znamená, že si k nemu sadnete, nahodíte priblblý úsmev a relaxujete. A nakoniec musím samozrejme pochváliť Jasona Lee, ktorému rola padla až neuveriteľne dobre. 5* ()

r.deshain

Premyslel jsem o slovu, ktere by nejlepe vystihlo tento serial. To slovo je 'Rostomily'. Je to velice roztomile vypraveni o "chlapkovi, co snad nikdy neudelal nic dobryho, a pak se divi, proc jeho zivot stoji za h***o." Potkat Earla a jeho jeste pritroublejsiho bratra Randyho v realu, nazvu je proste tipiskymi vesnickymi baliky a pujdu dal. Takhle se ale tomuhle osoceni branim. Svym zpusobem prisel na vec, ktera mnoho "inteligentnim lidem" zustane skryta po cely zivot. Prisel na to, jak udelat svuj zivot lepsim. Sepsal si seznam vsech spatnych veci, co kdy udelal (zivot plny drobnych kradezi, lzi a vtipu na ukor ostatnich mu jich poskytl nespocet) , a postupne se je snazi napravit. A dari se mu lepe! A je jedno, jestli za to muze ona jeho karma, on se proste ma proc citit lepe. Prvnimi dily jsem se prokousaval docela ztuha, a po prvni serii jsem si zacal uzivat kazdy dil. Earl Randymu:"Delej, oblec si tu bundu, nez zase nastydnes a znicis vsechny dlouhy rukavy.." Earl: Jedna z vyhod zimy je, ze v kapsach u bundy najdete veci, o kterych uz jste zapomeli, ze jste je tam loni dali. Randy: "Je hele, to je pan Rybka.. teda, to byl pan Rybka. Hm, mels pravdu, jeste asi nejsem pripravenej na domaciho mazlicka ()

Martin_W

Povedený seriál, který mi více než komedie připadá jako seriál rodinný. 1. Série 7/10 ↕ 2. Série 9/10 ↕ 3. Série 7,5 /10 ↕ 4. Série 10/10 . Jen Škoda, že seriál skončil bez nějakého závěru.. Snad se rozhodnou udělat jednoho dne nějaký ten "comeback". Myslím si že ne jenom já bych si nedokázal představit, že by Earla hrál někdo jiný než Jason Lee. Český Dabing by se taky dal pochválit.. Já sem jsem u něj začínal, ale originál je prostě originál. 68% ()

amokey

Po prvním díle...hm, docela pohodička, uvidíme, jak to bude probíhat dál. Ale scéna, kdy Earl najde los a vzápětí ho srazí auto... no asi na té Karmě něco bude :-) ()

LBsmoke

první dvě série mě maximálně bavili "hey Earl, bird.." Randy.. nejlepší ..pak od třetí to šlo dolů.. a teď sem viděl pár dílů 4.té a děs.. ()

seko0408

Znáte takovej ten typ chlápka, co snad nikdy neudělal nic dobrýho ? a pak se diví, proč jeho život stojí za hovno? ..... Tak to je Earl. (myTOP10) ()

livuska

To sa nám tu ale zišla pekná partička. Skvelý seriál s bizarnými postavami. U mňa vedie Joy - tie jej alkoholické excesy sú skvelé a Randy, ktorého hlášky sú proste neopakovateľné! Krabák s pánom Želvákom sú podarení a Catalina - tá nech len skáče ďalej, aby nalákala mužské publikum. Mimochodom, záverečné scény s posteľnými dialógmi sú vždy brutálnou bodkou. Ach, Earl, ako to ty všetko zvládneš?! :) ()

Reverger

Pozastavovat se nad tím, že je karma, že činění dobrých věcí, se nám v dobrém vrátí, by mě dožralo, ale tenhle seriál v čele s Jasonem Leem, což je podle mě talent, to umí tak krásně, někdy i se srdcem podat, že se mi to líbit musí. Osudy člověka, jež sepsal veškeré špatnosti a jednu po druhé začal odčiňovat, je téma, u kterého bych si nikdy nebyl jistý, zda obstojí v seriálové formě, ale s namixovanou hudbou a hereckým podáním překvapil v každém díle. ()

Zlaté glóby 2006

Zlaté glóby 2006