VOD (1)
Série(23) / Epizódy(554)
-
Série 1 (2002) - 12 epizód
-
Série 2 (2003) - 15 epizód
-
Série 3 (2004) - 7 epizód
-
Série 4 (2005) - 20 epizód
-
Série 5 (2005) - 22 epizód
-
Série 6 (2006) - 20 epizód
-
Série 7 (2007) - 30 epizód
-
Série 8 (2008) - 28 epizód
-
Série 9 (2009) - 30 epizód
-
Série 10 (2010) - 28 epizód
-
Série 11 (2011) - 30 epizód
-
Série 12 (2012) - 24 epizód
-
Série 13 (2013) - 26 epizód
-
Série 14 (2014) - 27 epizód
-
Série 15 (2015) - 31 epizód
-
Série 16 (2016) - 30 epizód
-
Série 17 (2017) - 24 epizód
-
Série 18 (2018) - 25 epizód
-
Série 19 (2019) - 27 epizód
-
Série 20 (2020) - 26 epizód
-
Série 21 (2021) - 27 epizód
-
Série 22 (2022) - 22 epizód
-
Série 23 (2023) - 23 epizód
Hrajú
Jan Andreesen
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Špeciálna jednotka Lipsko (2001) (seriál)
Polícia Hamburg (2007) (seriál)
Poldové z Rosenheimu (2002) (seriál)
Detlef Bothe
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
My děti ze stanice Zoo (2021) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Karin Giegerich
Švajčiarsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Kráľ zo St. Pauli (1998) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Klaus Stiglmeier
Najlepšie seriály:
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Elisabeth Lanz
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Policajti z hôr (2019) (seriál)
Karlheinz Hackl
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Radetzkymarsch (1995) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Jürgen Tonkel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Sven Waasner
Najlepšie seriály:
Verbotene Liebe (1995) (seriál)
Kobra 11 (1996) (seriál)
Kriminálka Stuttgart (2009) (seriál)
David Bunners
Východné Nemecko
Najlepšie seriály:
Babylon Berlín (2017) (seriál)
Kriminalista (2006) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Peter Nitzsche
Najlepšie seriály:
Kobra 11 (1996) (seriál)
Inga Lindströmová (2004) (seriál)
Rosamunde Pilcher (1993) (seriál)
Marcus Mittermeier
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Zamrznuté nebo (2011) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
V plnom nasadení (1998) (seriál)
Christina Rainer
Najlepšie seriály:
Miesto činu (1970) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Horskí záchranári (2009) (seriál)
Tatjana Alexander
Austrália
Najlepšie seriály:
Lexx (1997) (seriál)
Stromberg (2004) (seriál)
Vraždy u jezera (2014) (seriál)
Reiner Schöne
Nemecká ríša
Najlepšie seriály:
Silverův návrat na ostrov pokladů (1986) (seriál)
Star Trek: Nová generácia (1987) (seriál)
Cesta do neznáma (1995) (seriál)
Oliver Stritzel
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Dobrodružstvá kriminalistiky (1989) (seriál)
Ponorka (1985) (seriál)
Majster Eder a škriatok Pumuckl (1982) (seriál)
Hans Heller
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Einsteinove deti (1998) (seriál)
Hubert a Staller (2011) (seriál)
Julia Thurnau
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Nicolas Le Floch (2008) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Felix Vörtler
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Berlínští vlci (2009) (seriál)
Volajte políciu 110 (1971) (seriál)
Miesto činu (1970) (seriál)
Simon Verhoeven
Západné Nemecko
Najlepšie seriály:
Deník doktorky (2008) (seriál)
Komisár Rex (1994) (seriál)
Soko Vídeň (2005) (seriál)
Gunther Gillian
Rakúsko
Najlepšie seriály:
Mestečko Frühling (2011) (seriál)
Agathe (2005) (seriál)
Big Ben (1996) (seriál)