jirikzaboj

Pouto mezi Caesarem a Serviliou je v seriálu skvělá chemie a jedna kresba dokáže změnit vše a vyvolat jisté prokletí. Titus je moje fav postava prozatím a dává seriálu pořádný nádech selského rozumu, asi jako jediný. Atia je správným způsobem toxic a pokud vás sere, tak to hraje úžasně. Těším se, co přinese postava Octaviana, který je nejvíc zajímavý. Děj postupuje pomalu, ale fresh způsobem. Skvělá epizoda a především konec, se kterým možná zemřela i jistá pravda. ()

Frajer42

Spoilery! Další spíše kecací epizoda poodhalující poměry v tehdejším Římě, kde pokud člověk nebyl hrdlořez nebo zloděj, tak neměl moc slibné vyhlídky na život na vysoké noze, obnášející uživení početné rodiny, což zpravidla zahrnovalo navíc 1 až 2 otroky a nějaké to nevlastní dítě, které kurvy manželky tu a tam utrousily vzhledem k nedostatku příjemných volnočasových aktivit a nedostatku ovčích střívek. Na poli politickém, se toho zase tolik neudálo. Caesar dal jasně najevo své priority a senát neúprosně "takticky ustupuje dál". Lepší 3 kousky. ()