Loch Ness - Beštia z hlbín

(TV film)
  • Česko Loch-ness teror (viac)

Kryptozoológ James Murphy (Brian Krause) pri pátraní po neslávne známej príšere z jazera Loch Ness zistí, že zlomyseľný, štyridsať stôp dlhý plaz zo Škótska, pricestoval k Hornému jazeru cez sériu prepracovaných podzemných tunelov a že so sebou priviedol svoje hladné potomstvo na kŕmenie. (PeterSD)

ANTYCHRYST

To je teda jízda :) Nessí je na moje gusto dost neohrabaná a pomalá vzhled odpovídá filmu kategorie e :) takže působí spíše komicky, ale dá se na to koukat. Jak ukousne tu holku na tom ostrově to jsou efekty jak víno :) jedna hvězda za film o legendární příšerce. ()

Godhaj

,,Nechci se s tebou zase hádat, chci koupit repelent.“ Zde sužuje americký buranov legendární skotský plaz. Tvůrci se originálně vypořádali s geografickou nelogičností a rozvíjejí klasický monster horor. Nestvůr je sice hodně, ale většinu času strávíme s roztomilými mláďaty, která trápí nepříjemné týnejdžry, takže jsem byl nucen fandit plazům. Romantická linie je příšerná a odvádí nás od akce. Akční scény jsou plny céčkových klišé, převažují záběry na sonar a blikající červenou tečku. Škoda, že scénář se bál trochu přitlačit na pilu, moc hlášek v něm není a chtělo by to rozhodně víc. Velmi mě potěšil generál Hamond, kterému to s puškou sekne a je to pořád kabrňák. Celkově vzato ale převažovala nuda a na některé žraločí filmy to vážně nemá. ()

EmilHS

Takové trochu nudnější béčko, které jde celkem v pohodě sledovat, pokud máte smysl pro "béčkový humor". Příšera je klasický CGI odpad, ale zase tak moc nepobaví, stejně jako hlášky herců neherců. Na druhou stranu, finální bitka mezi Příšeří rodinkou a tlupou venkovanů, které film cestou posbíral, ujde a pobaví. Pomstou uháněný, osudem stíhaný, obrovsky zkušený hledač pradávných příšero-dinosaurů je taky komický, stejně jako hudba, která ho při jeho bad ass vstupu do filmu doprovází. Asi se nebudete bavit v jednom kuse, ale pokud máte slabost pro tyto filmy, tak si svoje místa určitě najdete. ;) ()

riza-do odpad!

Viděl jsem jeden z nejhorších možných filmů. Počítačové triky? Práce se střihem? Kamerou? Herecké výkony nebo třeba režie? To se asi natočilo opravdu po perné noci ještě v polospánku.. ()

Pitryx

Jedná se o vysoce hodnotné umělecké dílo, které nevím proč, nejenže Oscara nezískalo, ale ani snad nebylo nominováno. Krůtibrko jak je to možné?? No, nyní vážně, triky dělaly asi nějaké děti, stejně jako scénář. Málokdy béčkům něco dávám, ale zde si nemohu odpustit dát tvůrcům jako dík alespoň nějaké to malé plus. Za co? Za to, že se to celé tvářilo akčně a za legrační gore. A hlavně za popis jakéže to vlny jsou v mikrovlnné troubě, jak tam hlavní hrdina tvrdí. To mne opravdu sejmulo dokonale. 201503128338/8357 ()

johnny01

Nebylo to tak hrozné - místy napínavé, párkrát se šlo i leknout a super bylo, jak nestvůra zabíjela lidi - docela syrové. Dialogy, příběh i efekty slabší, ale i tak se jedná o docela dobře koukatelné béčko. ()

djbarrel odpad!

Jediná pozitivní věc na filmu byli ty malinký lochnesky - byli celkem roztomilý, jinak to byla naprosto děsivá sračka bez příběhu, se špatnými herci a tragickými digitálními efekty. Je sice pravda, že 100 % si nemůže být nikdo jistý jak vlastně plesiosaurus vypadal, ale proč byl ztvárněn asi jako drak mi nebylo moc jasné a pokud je mi známo, měl by mít ploutve a ne nohy, ale to je asi pro scénáristu jen nepodstatný detail. 5 % ()

moviefan4 odpad!

Trápna a ohratá téma Lochneská príšera je späť. Ale je trápnejšia a nekukatelnejšia než vždy pre tým. Do konca som to dokukal iba raz a nikdy viacej. ()

Mr.Hlodavec

Ano, začátek se i přes všudypřítomnou Nessie trochu vleče, postavy nejsou moc zajímavé a hlášek tu také není moc, ale za baliče se světlicemi, ty litry krve, plešounův kaskadérský kousek, za to roztomilé ťapkání mláďátek, za ty vibrační zbraně, za ostřelování loutek, uhlí a víceméně za celé megafinále prostě nemůžu jinak. Kvůli těmto pár perlám přežít tu vláčnou první hodinu rozhodně stojí. "Ty sám jsi nerost!" ()

kolin666

Kde hraje Brian, nemůžu dát odpad. Příběh celkem rychle plyne, postavy nijak nevybočují z typického béčka- parta mladých blbečků, rodič hlavního hrdiny jako šerif a pár místních buranů. K tomu ještě Brian jako lovec kryptozoolog. Párkrát zde zazní vtipná hláška, krev taky stříká celkem často. Konec je absolutně velkolepý, jen chybí pusa mezi Brianem a šerifkou. Třetí hvězda jen za moji oblíbenou scénu, kde hlavní hrdina skáče na loď a rozbije si hlavu... ()

Fjera odpad!

No páni. Triky jako od Karla Zemana. Jenže tato trapnost vznikla půlstoletí poté! Měla to být komedie nebo tragédie? Nechápu, jak se pod tuto věc mohl vůbec někdo podepsat a co vlastně "herce" motivovalo, aby se v tomto škváru objevili. Průhledný scénář, který zřejmě vymýšlelo pětileté dítě, logické chyby a triky na úrovni mentálně postižených. Nic jiného než odpad :) ()

Ag...

...právě na to koukám a nestačím se divit, zatím jedna hvězda, za to jak ukousla týpkovi foťák i s rukama. Generál Hammond se zatím také diví a myslí si, že to byl aligátor... ()

vanTrilobit

V jazere žije jeden veľký tvor. Koľko bude mať tento rok rokov? Prvýkrát ho videli okolo roku 1925, a už vtedy mal 15 metrov. Dnes má stále 15 metrov. Zdá sa, že už v roku 1925 bol dospelý. Plus mínus má dnes 100 rokov. Teraz dve otázky: 1. Ak žije, dokedy bude ešte žiť? 2. S kým sa bude množiť? ()