Loch Ness - Beštia z hlbín

(TV film)
  • Česko Loch-ness teror (viac)

Kryptozoológ James Murphy (Brian Krause) pri pátraní po neslávne známej príšere z jazera Loch Ness zistí, že zlomyseľný, štyridsať stôp dlhý plaz zo Škótska, pricestoval k Hornému jazeru cez sériu prepracovaných podzemných tunelov a že so sebou priviedol svoje hladné potomstvo na kŕmenie. (PeterSD)

gumli

Hodne špatný film,takmer odpad.Ak nie pekné jazero a okolie,tak odpad.Nezaujímavý herci,jeden sa dokonca hral na veľkého drsňáka,asi si myslel že je Clint Eastwood.Mám rád filmy o všelijakých monštrách,ale toto nie.Príbeh o plesiosaurusovi by mohol byť celkom zaujímavý,ale musel by ho robiť niekto iný,napr.Spielberg.Keby to bola stará klasika o monštrách z 50.rokov,tak samozrejme by som to ináč brál a aj ináč hodnotil. ()

korndaddy

Měl jsem to štestí, že sem mohl v jednom dni zkouknout filmové klenoty jako Piraňa 3DD a Loch Ness teror. Narozdíl od Lochnessky bylo v piraňe znát, že tvůrci to neberou příliš vážně a film je spíš pro pobavení. Tady je smutný to, že film brali vážně a o to to je víc k pláči. Prostě další stupidní nízkorozpočtová kokotina. ()

LIVINGDEAD

Loch Ness VYPADALA DOST KOMICKY. Je sice hezké, že se nám nestvůra po celou dobu zřetelně ukazovala, ale počítačové triky byly dost na nízké úrovni. Příběh žádný a celkově to byla děsná nuda! Jediný pocit, jaký jsem z filmu měl, byl ten, že mi bylo líto malých Lochnessek, protože ty byly opravdu roztomilé :-) ()

MickeyStuma

Hororový snímek pohrávající si snad z nejznámější legendou, jaká existuje. Lochnesská příšera nenechávala spát mnohé vědce, a tak utrácela miliony za výzkumy, ale vždy zbytečně. Nikdy nic nenašli. A přesto bylo několik lidí, kteří ji viděli. Nízkorozpočtový snímek se sice netváří jako veledílo, ale v jistém smyslu upoutat dokáže. Triky jsou sice viditelně nekvalitní, ale vyobrazení a animace oné Lochnesky není zase nijak špatné. Napětí tu je, takže příběh dokáže zaujmout. Jen tomu všemu, jak už to tak u takových filmů bývá, kazí celkový dojem občasné zcela nelogické chování některých postav. Škoda, tentokrát to mohlo mít nějakou úroveň. ()

MM_Ramone

Dal som si tú námahu, že som sa snažil vygoogliť nejaké informácie o režisérovi Paulovi Zillerovi. No nič moc som sa nedozvedel. Zistil som akurát to, že je to Kanaďan a podľa fotky priemerný nevýrazný beloch. Inak o ňom neviem nič, okrem toho, že točí totálne brakové filmy s nízkym rozpočtom, primitívnymi digitálnymi trikmi, mizernými hercami a stupidnými scénarmi. Presne v tomto jeho jedinečnom lacnom štýle sa nesie aj snímok "Loch Ness - Beštia z hlbín". Ziller čo si ty za magora, keď stále vytrvalo točíš samé takéto sračky? * ()