Harlan Banks (Seagal) je najat k doručení zásilky do Las Vegas. Když ale vyzvedává 20 miliónů dolarů v hotovosti, jeho komplic zastřelí ochranku a se zbraní v ruce Bankse přinutí ujet z banky, následuje neuvěřitelná honička, která pro Bankse ovšem končí ve vězení. S tochou mystické pomoci ale Banks uniká a vydává se na cestu pomsty. (oficiálny text distribútora)

vegetol.mp

Nechci tu kazit to nadšení z povedených akčních scén,ale... Ale jen že tenhle film je plný záběrů z jiných filmů. Automobilová honička - Vysoká hra s P. Wellerem, scéna v níž Seagal na začátku přejíždí na laně z jedné budovy do druhé - Poslání s Van Dammem, letecké záběry věznice - Neporazitelný s W. Snipesem, výbuch helikoptéry - Devět životů, taky ze Snipesem. Tak takhle umím točit filmy i já:) ()

maverick10 odpad!

OMG!!!!!!!!!!!!!! pokud se slovem Becko oznacuji podradne filmy, tak potom ani Zetko nedokaze vystihnout ubohost tohoto snimku. Jenom nesmyslne vybuchy nedelaji film. Vyctem spatnych veci na tomto filmu, bych ztravil hezkou radku minut. Zminim tedy jen par veci: 1. ten scenar musel napsat 15. letej kluk, kdyz se s kamaradama poflakoval za skolou misto hodin telocviku. 2. Naprosto nulova prace s vypracovanim charakteru postav. 3. Nelogicnost jednani nekterych postav. 4. Ach ten dojemnej konec jen podtrhnul jeden velky spatny odstavec filmu kterej si hraje na neco, co ve skutecnosti nestihnul zahlednout ani z Sumavske strely. A co se tyce dobrych veci ve filmu tim nezaplacnu ani jednu vetu. ()

balba odpad!

Zakažte už někdo S.Seagalovi natáčet filmy.Všechny filmy z poslední doby jsou propadáky.Tento film není vyjímkou.Je trapný a hlavně velice nudný. ()

Martin741 odpad!

Toto som pozeral uz v stave polospanku, ale myslim, ze Stevo sa parkrat pohol. A tak som sa rozhodol pozriet si film este raz uz za plneho vedomia. Scenaristicky vyplach nema zmysel riesit a ani retardovane rozhovory, na to je Stevo predsa expert. Reziser Don E. Fauntleroy je reziserska lama, to viem po dopozerani tohoto filmu naisto. Vo filme sa ale parkrat vystrelilo a dokonca aj vybuch som nasiel, takze zase sa kona odpad 0 % ()

marcek

Steven Seagal jako bohuzel vsichni ostatni lidi starne a trochu tloustne a filmy s nim posledni dobou nejsou na spicich zebricku, ale tenhle film byl nahodou velmi dobry. ()

Petoss1

To co aha to Pišta Seagal zase raz a donekonečna Vám zláme lakeť. Hlavne že si zo sebou do každého nového( no nového napíšem že nového a on už ma nejaký nový) filmu berie ten svoj kabát odkedy mu narastlo brucho. 15% ()

Seag

Myslím ze sa Steven Seagal prebral po dlhej dobe. Som velmi rad ze natocil film ktory za nieco stojí a dufam ze sa bude uberať len týmto smerom. Konecne dáva tym hajzlom cez hubu aj ked scenár je o nicom aj tak to je velky pokrok ()

Beky

......85% soubojů dělá opravdu sám velký mistr!!!!...film je místy opravdu také vtipný!!!!!...máme tady nejlepší béčko od dob Exit Wounds a strašně doufám, že kariera Seagala se bude ubírat dál v tomto směru!!!!...odemě dostává 2 nejpoctivější hvězdičky, které jsem kdy dal!!! ()

lennyd

Harlan Banks (Steven Seagal) je řidič, který je najmut na převoz zásilky penězí. Při převozu se ale všechno po*ere, na ulici zůstane ležet několik mrtvých a Banks je donucen s penězi ujet. Nakonec jej policie nalézá zraněného po havárii, ale peníze jsou fuč. Banks je zatčen a vsazen za mříže za ozbrojenou loupež. Ale jen on ví, jak to bylo doopravdy - a musí se dostat ven, a dopadnou skutečné zločince... Typická Seagalovina - sám proti celému světu, a i se svojí tělesnou konstitucí je schopen několikanásobně pohyblivějším protivníkům polámat všechny kosti. Jinak ve filmu o nic moc nejde, vždycky někam dojde, tak je pomlátí a jde o dům dál (občas pro změnu někoho zastřelí). Žádnou hlubokou myšlenku asi nikdy od takovéhoto filmu nečeká, ale že by film tak totálně (falešný a) prázdný bych nečekal. Takže jediné, čím si film jsem schopen připomenout, je citace (z lamer.cz) -- Babička má strach, že ji chce televize zabít. Říkala jí - "Dnes zemřeš! Již za chvilku..."... ()

JohnSmith

Po několika odpadech jsem byl mile překvapen. Ne že by to byl nějaký výkvět a rozhodně to nedosahuje kvality Seagalových starých filmů, ale nebylo to vůbec špatné. Jen mě děsně štvala Seagalova manželka a její debilní kecy. ()

Ravi

Téměř nekoukatelná cesta Segala za další pomstou (zase), s hubou plnou silných keců (zase) a s nesympatickými pomocníky, kteří kecají blbosti a stílejí na všechno, co se pohne (zase). A já říkám ne (zase) i když je tam Segal. * dávám jen pro všechny jeho fandy. ()

Nepi

Docela dobrá Seagalovka...opět tu docela vychází spojení bílý x černý jako v Glimmer manovi a Lovci policajtů...Steven na to pořád má a občas tu i zahlásí... ()

ssfan

První film Stevena s Donem E. FauntLeRoyem a musím opět říct, že má film na víc než 36%. Rozpočet 20 milionů je vidět. Jsou tam dobré exteriéry, honička v Las Vegas, bitky také nechybí. Ačkoliv jednu bitku setříhali blbě a dělali bez Seagala, tak ve výsledku je toto jasně průměrný akčňák na úrovni s Na pokraji smrti. Objektivní kvalita nejméně50 či 55%. Seagal už také nehraje úplného klaďase, Treach v roli parťáka také ujde, hlavní záporák dostatečně slizský, takže pro mě velmi dobré, akčkoliv ne jako v devadesátých letech, dám 5. Opět, kdo dá odpad, ať se jde vycpat. ()

vanderbart

...to nebyla komedie?? :D :D já se u toho suprově bavil, takže za to přidávám 3 hvězdičky... Po delší době jsem viděl seagalovku a musím říci, že blbější dialogy jsem od té poslední asi neslyšel... (btw. jinak je to zralý na odpad) :p ()