Harlan Banks (Seagal) je najat k doručení zásilky do Las Vegas. Když ale vyzvedává 20 miliónů dolarů v hotovosti, jeho komplic zastřelí ochranku a se zbraní v ruce Bankse přinutí ujet z banky, následuje neuvěřitelná honička, která pro Bankse ovšem končí ve vězení. S tochou mystické pomoci ale Banks uniká a vydává se na cestu pomsty. (oficiálny text distribútora)

SeBig

Hodně sem se pobavil nad tim jak je to hloupé, ale na druhou stranu sem se nenudil a film nabídne hodně céčkové akce. Honička v obrněném voze byla asi nejlepší. Vtipný soundtrack. ()

klerik

Steven spomína na svoj comback, ked sa vrátil do kín filmami SMRTEĽNÝ ZÁSAH a NA POKRAJI SMRTI. Dnes zomrieš má takpovediac ambiciózny scenár (buddy nádych, hneď niekoľko prostredí, pomerne veľa postáv), ale prevedenie je podstatne slabšie. Stevenov dublér má prehnane veľa priestoru, aj preto sú bitky slabé a veľa sa strieľa. Film má prestrelkám a naháňačkám spád, ale stále je to slabo natočená zlátanina... ()

korbitch22

Bože!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Takový sračky jaký nám pan Steven dává pod nos sou fakt na poblití!!Je to nuda,zmatenej příběh,hrozná hudba už v dvd menu a hlavně Steven Prase Seagal.Už se zahrabej někde do hlíny nebo to brzo udělá někdo jinej. ()

jojinecko

Filmy s dabingom nepozerám, ale v prípade akčnej béčkovej produkcie je to úplne naopak! Odporúčam úžasný český dabing, GENIALITA!:)))))))) Už len názov filmu je dostatočne vtipný, nieto ešte obsah..Ale na to som si už pri novšej "parádnej" Seagalovej tvorbe zvykol...O hereckom (ne)výkone hlavnej (ex)hviezdy je škoda hovoriť..Celkovo sa jedná o stupidné, stokrát videné akčné céčko, ktoré ale zabaví a miestami je akcia fakt podarená...V rámci recesie 2*:) ()

honajz

Podle mne konečně po dlouhé době slušná seagalovka, která sice na jeho dřívější věci stále nemá, ale slušně je dotahuje. Konečně to má scénář, konečně je zde víc soubojů a Seagal skutečně v akci, škoda snad jen nevyužitého potenciálu s těmi prorockými sny, tam šlo zabrat a trošku toho mystéria do filmu ještě namontovat. Akorát Afroameričani a zas ten rap už jsou možná spíše úchylkou posledních Seagalových filmů, která by mohla být již nahrazena. ()

eraserhead666

To se takhle blíží páteční půlnoc, ještě se vám nechce spát, ale po celém dni jste už utahaní natolik, že se vám už nechce dělat něco důležitého nebo pořádného. Zbývá tedy už jen televize. Vidina je jasná - uděláte si tousty (popcorn, chlebíčky, topinky, bifteky – doplňte dle vašich chutí), fláknete s sebou do křesla a sjedete nějakej film. Prohrabáváte se DVDčkama, přemýšlet se vám samozřejmě už moc nechce, vynecháte tedy Pasoliniho, Godarda či Buňuela a zrak vám padne na starý známý Seagalův ksicht. Dnes zemřeš? Jo, to je přesně film na tuhle dobu, pro tuhle příležitost. Nic těžkého, oddechová béčková akční jízda, kde Seagal (POZOR!) dokonce zvedne nohu do výše pasu. Střílí se tu, bouraj auta, hromady drsných týpků, dost nelogičností (pořád přemýšlím, proč jen, sakra, vyhazovali na konci do vzduchu do skladiště? On to teda výbuch byl pěknej, ale proč, proč, proč?) pár hlášek. Prostě klasika, která se dá. A pokud budete chtít i trochu zaměstnat mozek, můžete dumat, jestli ty souboje, které jsou v přítmí a Seagal je branej pořád jen zezadu, absolvuje sám slovutný Seagal, nebo nějakej záskok. Dávám 2,5. Navíc, Seagala má ráda moje máma (ne že by teda dokázala ocenit jeho ne/herecké výkony, prostě se jí líbí jako chlap) a já přece nepůjdu proti vlastní matce, no ne?:-))) Proto to zaokrouhlím nahoru. ()

Bauer

Nevěřitelné!!! Kdo neuvidí, neuvěří!! Film má celkem zdrařilý scénář, i když ne nijak originální.Mám rád filmy z vězeňského prostředí, tento film má jednu takovou část ale neuvěřitelně nudnou .Steven Seagal se asi nekouká na svoje filmy, protože kdyby na ně koukal, tak by něco udělal se svou tlustou postavou.Jediné co v tomto filmu dělá je to, že chodí, mluví, střlíli a láme ruce ale že by předváděl nějaký výkon to teda vůbec.Nudný a naprosto zbytečný film!! ()

becki_tu

Průměrné akční béčko s mistrem rychlých chvatů Stevenem Seagalem, který je sice čím dál tím víc prostorově výraznější, ale očividně mu to nebrání v tom, aby každého zmlátil na počkání a občas u toho utrousil nějakou tu přiblblou hlášku. A scénář evidentně tvůrcům taky moc času nezabral a tak je výsledek takový, jaký je. Návrat akčního hrdiny z let předminulých se tedy opět nekoná. ()

Iggy

Zemitý Steven je klasika, ale i na něj je tu možná trochu moc mrtvol a i jeho status klaďase je tu lehce kontroverzní. Teda až na idylický závěr samozřejmě. Celkově dost schématické, třeba jeho útěk z vězení. Děje je moc a je málo propracovaný. Jeho parťák je přinejmenším špatně nadabovaný, záporňáci nepřesvědčiví, vizionářské sny Stevenovy ženy příšerné. Zkrátka běžný film se Steven Seagalem. ()

Lacike

Po druhom pozreti znizujem na jednu hviezdicku. Nielenze sa to absolutne nemoze rovnat s kino Seagalovkami, ale nema to ani na tie lepsie video Seagalovky (Pistol Whipped). Na prvy pohlad to vyzera celkom posobivo a vypravne, ale len do chvile kym si uvedomite, ze tie najlepsie sceny su dopovane zabermi z inych filmov. Asi najviac to zamrzi u celkom slusnej nahanacky v ktorej lietaju auta vzduchom jak v tych najlepsich flakoch od producentskeho dua Pepin/Merhi. Ale kaslime na vykradacky. Mozno si ich nevsimnete a potom si tu scenu uzijete. Horsie je to uz s bitkami. Väcsinou sa odohravaju v tme, takze nielenze nevidite kto sa bije (tomu ze sa bije samotny Seagal snad uz nikto neveri), ale ani ako sa bije, takze si ich vobec neuzijete. Seagal osobne sa dostaví len v par chvilkovych potyckach v ktorych predvedie maximalne jeden chvat na bitku (zvysok odskace kaskader), lenze k prehladnosti a tvrdosti jeho rannych opusov to ma daleko. Nakoniec som si nechal pribeh, ktory je neprehladnym zlepencom viacerych prilis nesuvisiacich epizodiek. Zaujme v nom len snaha znova sparovat Seagala s rapperskou hviezdickou, z čoho vyplývaju pokusy o komicke popichovanie medzi nimi. Obcas sa im nejaky vtip podari. Takze to je jeden z mala plusov. A este ma napadla jedna vec. Zo Seagalovej nadvahy ma uz dlhsi cas nebavi robit si srandu, ale tentokrat neskutocne vtipne vyznievaju sceny z väznice, kde skoro vsetci chodia bud v tielkach alebo uplne hore bez a jedine Seagal ma na sebe tricko a bundu. Fakt nenapadna snaha o zakrytie jeho nadvahy. :-) 2/10. ()

Marsik

FILMBOX PREMIUM HD - Na Seagala celkem dobré. Oživení přinesly scény z vězeňského prostředí, ale zbytek je prostě čistý průměr. 1. (tj. DVD) dabing občas nepochopitelně vynechal český zvuk, ale tragédie se díky tomu nekonala. 55% ()

mysiak odpad!

Kto sa odvážil napísať, že je to druhá najlepšia seegalovska?...a čo je prvé Lietajúci Zabiják?...toto sa ani v najhoršom stave opilectva nedá do konca dopozerať...možno keby som sa nafetoval...tak to dopozerám ()

Ridick

je mi jasne, ze tento film nema dej, a je mi jasne, ze tento film nema scenar, a je mi jasne, ze nema ani naznak herectva, ale nie je mi jasne preco stale sa odvazim pozriet novy, hoci vopred viem, ze srackovy film s viditelne uz starym seagalom, ktory nakope kazdeme drzku a dobro nakoniec zvitazi... asi je to tou jeho charizmou :) ()

Orlau32

I Steven SEAGAL se okouká a pokud nepřinese nic novějšího, tak je hodnocen špatně. Ale já bych přece jenom chtěla připomenout okamžik, který mě přímo rozchechtal. Na Seagala je poslán "bojovník", který zřejmě ovládá bojová umění a skáče a dělá přemety před Harlanem (Seagal), aby jej ohromil. Ten 20 vteřin kouká a pak bez jediného slova jej 2 ranami zastřelí a je po "umělci". Mě to přišlo tak originální a bezvadné, že jsem se srdečně a hlasitě chechtala. To je ovšem asi tak vše, co bylo v tomto filmu NOVÉ. ()

milicjant

Seagal se sice tváří jak to má všechno na háku, ale průser je hnedle v jeho takřka porážkové hmostnosti. Ta evidentně mistrovi neumožňuje nic svižnějšího než ostřejší chůzi, takže filmové akce je poskrovnu. A želbohu tu, krom solidní automobilové honičky, není ani nic jinýho. Trapný jak stěrače na ponorce. ()