Kidó senši Gundam Seed Destiny

(seriál)
  • Japonsko 機動戦士ガンダムSEED DESTINY (viac)
Akčný / Dráma / Sci-Fi / Vojnový
Japonsko, 2004, 50x25 min

Predloha:

Jošijuki Tomino (kniha), Hadžime Jatate (kniha)

Hrajú:

Ken'iči Suzumura, Fumiko Orikasa, Hóko Kuwašima, Džun'iči Suwabe, Kendži Nodžima, Kotono Micuiši, Mami Kojama, Šúiči Ikeda, Takehito Kojasu (viac)
(ďalšie profesie)

Pirkaf

O něco slabší než Gundam Seed.. vlastně o hodně.. ale pořád je to Gundam a pořád se od toho nedá odtrhnout.. ;-) ()

siRka

V podstatě totožný děj s Gundam Seedem, akorát o pár let později musejí staří známí opět do zbraně a opět na opačných stranách barikády. Přibydou také nové postavy, bohužel jednou z hlavních je naprosto otravný Shinn... ()

vaclaw

Pro tenhle seriál platí skoro to samý, co jsem napsal už u Gundam SEED. Je to jeden velký nekončící ohňostroj (teda končící, 50. dílem). Oproti předchozí sérii už však neutíká tak plynule a příběh neni tak úžasně přímočarej, což je uprostřed neustálých bitev trochu na překážku, navíc přibila nová hlavní postava, která je mi naprosto, ale naprosto nesympatická (hroznej fracek) a navíc mi přišlo, že pro celý seriál naprosto zbytečná, leda aby ostatním hlavním postavám překážela. Proto musím udělit hvězdiček jenom 4. To ale neznamená, že bych si tenhle seriál královsky neužil. Naopak to byla další nekončící padesátidílná jízda která rozhodně stála za to, jenom už je těch chybek na 5* trochu moc. PS: Docela se mi zdálo, že závěr si bere plnými hrstmi inspiraci z hvězdných válek (prostředí, zvraty apod.). ()

plpa

Vcelku pěkný, hodně prokreslené charaktery, ze začátku jsem se docela ztrácel, ale po 30 dílech jsem byl s to rozpoznávat jednotlivý mechy. ()