Jolly Roger: Masaker v zálive

• Česko Jolly Roger: Masakr v zálivu (viac)
všetky plagáty

Skupina přátel narazí na prastarou bednu plnou bohatsví, tím však nevědomky probudí démonického piráta známého pod jménem Jolly Roger. Snaží si zachránit holé životy. Alex a Jessie musí objevit všechna tajemství, která vyvrhla tuto příšeru z nitra pekel. Jak zvládnout tento úkol a přežít? (JMP Films, s r.o.)

pfa

No prostě strašná kravina, ale samá mrtvola, sek tam, hlava tady, sek sem, hlava tam - jako naprostá hororová oddychovka se to hodí. Bát se rozhodně nebudete, spíš smát a fandit pirátovi. :o) [3/1O] ()

Anticque

tak tohle je přesně ten typ hororu, který nesnáším... Scénář je přímo hrozný, bych si chtěl docela promluvit s tím kdo ho psal... Film má sice 80 minut, ale 80 minut nudy, spousta gumových figurín (hlavy skáčou jak basketbalový míč) snaha o hodně krve, přitom v další scéně tam je pár kapek, počítačové triky jsou velmi komediální a zábavné, to asi tak všechno co je tam zábavné, jo ještě striptérky, to je jediná věc na kterou se dá koukat, jinak doporučuji zavřít oči, pač to nahání slzy do očí...Prostě tragédie, děj o ničem, střídá se hluché místo a pak vždy přijde Jolly Joger usekne hlavu a to se pořád omýlá až dokonce...Film nemá nápad, nemá nic, nemá scénář a můžou bejt rádi že film měl režiséra:O) 15%... Jo a herecké výkony absolutně hrozné a o dabingu radši nemluvim, škoda slov.... ()

MissJaded odpad!

Člověku se ani nechce věřit, že tento film vznikl v roce 2005. Rozpočet bych tipovala na pár tisíc dolarů a v tomto případě opravdu neplatí, že v jednoduchosti je krása. Několikrát ohrané téma, o partičce teenagerů, kteří si vyrazí ven a začne je tam masakrovat nějaký úchyl, by mi až tak nevadilo. Konec konců Texaský masakr motorovou pilou, Pach krve, Dům voskových figurín nebo taky Hory mají oči má podobnou pointu a přece to nebylo tak…nejhorší. Jolly Roger v podobě vraždícího piráta je totální ztráta času. Doufala jsem, že se to rozjede, ale po 40 minutách jsem se jenom modlila, ať už ta šaškárna skončí. ()

asanakis odpad!

Otřesní herci, otřesnej děj, otřesnej film. Chtěl jsem dát jednu hvězdu, ale teď si vlastně uvědomuju, že nevím za co. ()

Andronikos

Film sa od iných "teenagers-must-die-and-pretty-hard-if-possible" filmov líši v zásade svojou vyslovene amatérskou kamerou, výpravou a príbehom. Možno sa mýlim, ale považujem to za zámer tvorcov, ktorí správne usúdili, že na sériozne sa tváriaci film nemajú a stavili na paródiu. Na štyri, možno ani na tri hviezdičky dielko tak či tak nedosiahne, ale ak sa posadíte vedľa brata a bratranca, ktorí znechutené nadávajú na "odpad", pretože nedokážu "horor" brať s nadhľadom, budete sa snáď baviť o to viac... ()

helraiser

Co si budem říkat byla to nehorázná blbost, ale kdo si umí podobné blbosti užívat tak se mohl u této zhovadilosti o pirátoj dokonce i bavit. Já byl na půl cestě. ()

dainio

Nebýt poměrně zábavné scény ve strip klubu, tak se jedná o čistý odpad. TV look, nesympatické postavy, policisté totálně k ničemu, scénář na houby a žádná kreativita ve vraždách. Maska a kostým jsou přitom ucházející. ()

Henry Morgan odpad!

ježišikriste, neztracejte s tím čas. Je to fakt peklo. Hrůza. Nereálný, nudný, zbytečný, debilní, trapný, slaboduchý,........mám pokračovat? Ale byl u toho lístek do palace cinema. ()

Cortesz odpad!

Tak tohle byl opravdu extrém. Scénář, zápletka téměř na nule, herci by zasloužili usekat hlavy i ve skutečnosti, totéž i tvůrci. Kamera, režie jak v nějakém levném amatérském pornu. Občas jsem se i zasmál, ale u hororu to rozhodně nebylo na místě takže odpad, jinak to nejde. ()