Iluzionista Cris Johnsson sa narodil so zvláštnou schopnosťou vidieť dve minúty do budúcnosti a aj určovať správny tok budúceho času. Cris svoju schopnosť využíva a živí sa účinkovaním v kúzelníckej šou alebo hraním po kasínach. A práve v jednom kasíne príde k incidentu, keď zabráni zastreleniu dvoch návštevníkov, hoci lupič ešte ani nevytiahol zbraň. Cris sa tak ocitne v hľadáčiku agentky FBI Callie Ferrisovej, ktorá o jeho schopnosti vie a chce ju využiť na záchranu sveta, keď teroristi ukradnú ruskú atómovku a chcú ju použiť. Kým sa ho FBI chystá chytiť, stretne sa so svojou „vyvolenou", mladou ženou Liz, ktorú už dlho vídava vo svojich snoch. Ich osudy sa však rozdelia v konfrontácii medzi nim, FBI a teroristami. Ak Cris spasí ľudstvo, príde o svoju lásku. možno však existuje ešte ďalšia možnosť... (TV JOJ)

Pahicz

Jak jsem se postupně probíral hodnocením tohoto filmu stále mi nedochází jak takto skvělý film lidé mohou tak odsuzovat, jediné co mě napadá je, že Nicolas Cage dostal po jeho "nejlepších letech" jakýsi cech který všem říká: "ale ty jeho filmy, to už není ono". Každopádně příběh mě náramně zaujal a film jako takový se tedy pro mě stal z jedním z těch "pravých filmů z Nicolasem Cagem" Po tomto komentáři si o mě asi většina lidí může myslet, že jsem jen blázen co má rád Nicolase Cage a proto jsem mu dal takto kladné hodnocení, není to tak úplně pravda. Opravdu podívejte se na to objektivně a napište co přesně se vám nelíbí na tomto filmu na prvních dvou stránkách komentářů jsem nenašel jediný pádný a objektivní důvod proč tomuto filmu hodnocení ubrat... Ano je to sidce "levný akčňák", ale pro mě splnil co měl a tedy nevidím důvod pro ho hanlivě hodnotit. ()

Bube1

Next je film s obrovským potenciálem !!! Bohužel jak už to tak bývá u posledních Nicolasových filmů - nic nebylo využito ani do půlky... Scénář je béčko, vizuál lepší béčko a romance s ''osudovou láskou'' to zrovna taky nepozvedl. Každopádně se na to kouká docela dobře, děj ubíhá svižně a jako oddychovka to vždycky dobře poslouží! Za mě si to ty 3 hvězdy zaslouží. ()

papadoce

Nikkky Klietka a jeho lepšie chvíle. Toto je herec, ktorý natočí historicky najvyšší počet filmov na meter štvorcový hollyúdu. V tej spŕške filmov je toľko sračiek, že sa v tom jeden nevyzná, ale nemálo krát sa vyskytne mňamka. Toto je mňamka. Next je mňamka. Nápad je mňamka. Spracovanie je mňamka. A Džesika je čerešnička. Vôbec mi nevadilo, že išlo o premrštenú bagatelizovanú nukleárnu hrozbu v strede Los Anjelos. Proste to len sledujte a užívajte a bude sa Vám to možno páčiť. A ak nie, no a čo. Ale v žiadnom prípade nekukučkujte vopred, aj keby ste mohli. Vidím vás. ()

Shitonit

Super dobře postavenej příběh s výborným seskupením hvězd a hvězdiček. Film šlape jako hodinky, Kejdž kupodivu nezapíná takovou tu srací kejdžovinu, ke konci jsem se chvíli ztrácel, ale celkově to je pro mě za čtyry hvězdy jako prd. ()

Clark_Kent

Pokud hledáte kvalitního kouzelníka, kterej dokáže vyvěštit i z koule? Zastavte se na Wilshire Boulevard Beverly Hills za Nick Cagem. Další pohodovka k večernímu čaji a jěště pár procent navíc pro Jessicu Biel. ()

wege

No jo no, Nicolas začínal být za zenitem a ani dívka, která k němu svou krásou neseděla, to nedokázala zachránit. Jednoznačně nejhorší adaptace čehokoliv od Dicka, co jsem viděl. Bylo to bez nápadu, bez pořádně udělané akce, a hlavně celé to je takové unylé. ()

stephano

výbornej filmek, me dost pripominal filmy jako dejavu,paycheck a stay. ale tady je to takový víc pro lidi a hodne srozumitelný... proste využívání těch schopností přesně tak jak by si každej přál. Cage se mi poslední dobou líbi přesně v těhle filmech jako next a ghostrider. proste zabavný filmy, žádná moc velká Lynchovina. ()

LukeSharp

Next má vynikající námět ze kterého by se dal udělat hodně slušný film.To by ho ale do pracek nesměl dostat kretén Tamahori a ty jeho děsně hnusné digitální triky.Takový hnus už jsem dlouho neviděl.Film je asi celý špatný a chtělo by to několik radikálních změn.Ostříhat Cage,přeobsadit hnusnou a nesympatickou Julianne Moore a změnit scénář,protože ten konec byl tak hloupý!!! Celá jedna hodina je vlastně o ničem a končí to prakticky na začátku(takže nijak).No prostě je to děs.Tamahori by měl změnit profesi nebo se z něho brzo zblázním.40% ()

Baki

Prijemeny film, ktery se ze zacatku velice dobre vyvijel, ale ke konci neco ztratil ze sve puvodni krasy. V posledni dobe se mi zda, ze nadejne filmy maji spatne konce .( ()

R.O.man

Kto by aspoň raz za čas nechcel vedieť, ako sa veci vyvinú? Kto by aspoň raz nechcel dostať druhú šancu? Nicolas Cage ako Cris Johnson takúto šancu má, lenže....tajomstvo pomaličky vypláva na povrch a zo zaujímavého thrilleru sa stáva akčná naháňačka. ()

Dinsberg

Co by tomu filmu prospělo?? Kdyby skončil tím atomovým výbuchem. Divák by měl pak totální pocit zmaru, že celá ta cesta čtění budoucnosti byla vlastně k ničemu. ()

LuNaj

Myšlenka určitě dobrá, ale jak tady vidím podle okolních komentářů nejsem jediný, komu to připadá jako dost nevyužitý potenciál. Kino trailer byl opravdu luxusní, což se bohužel nedá říct o celém filmu. Závěr je docela v pohodě, ale film to z šedi podprůměru nevytáhne. Za pár týdnů si na to ani nevzpomenu. Mno, snad pouze na Jessicu, poněvadž tohle je zcela jistě první film, kde mi připadala dooost sexy. A Julianne s tmavými vlasy je taky docela kočka. Herecké výkony raději nekomentuju. A Nick? Asi se hodně baví s Travoltou, poněvadž jeho háro si jinak vysvětlit nedokážu. Btw- už jsem čekal, kdy budou kopírovat Matrix a tzv. bullet-time. Naštěstí se nekonalo. 3* jako vyšité;-) ()

snakepit

Moj obľúbený Nicolas Cage a vynikajúci námet? To veru nemože byť predsa až také zlé ako o tom všetci píšu... A veru ani nie je... ono je to totiž ešte oveľa horšie. Skutočne som neveriacky krútil hlavou 2/3tiny filmu a scenáristovi by som nezveril ani natáčanie klipu Britney Spears. Učebnicový príklad, ako sa dá z vynikajúcej predlohy natočiť neskutočná sračka a ďalší klinec do rakvy Nicolasovej hereckej kariéry. Po takýchto filmoch je otázkou času, kedy začne natáčať filmy, ktoré sa nedostanú ani do kín. A to by bola obrovská škoda, pretože má na viac. Na oveľa viac!!! ()

Kazatelova dcera a prostitut

Kazatelova dcera a prostitut

23.02.2006

Představitelka rebelující dcery kazatele v kdysi nezdravě populárním seriálu 7th Heaven, herečka Jessica Biel, doplní Nicolase Cage a Julliane Moore v hvězdném obsazení sci-fi thrilleru NEXT.… (viac)