Spider-Plant Man

(TV film)

Krátka paródia na film Spider-man. Nový superhrdina Spider-plant (Rowan Atkinson) najprv zachráni krásnu ženu do ktorej sa okamžite zamiluje. To však využije Batman, ktorý žiarli na slávu nového Superhrdinu. Ale nakoniec všetko dobre dopadne. (ethos)

Zagi20

Skvěle obsazená a zahraná blbina, Rowan nemá problém dělat si srandu sám ze sebe, ale ty růžové šatičky byli moc aj na mě :) Jako parodie to funguje dobře, ale prostě mi tam něco chybělo. ()

pugs

Prvá polovica úžasná čiže *****, druhá polovica o dosť nudnejšia a blbšia čiže ***, ale aj tak je toto komédia, ktorá stála za to!:-) ()

BMAJTZ

Nemam rad tyhlety pseudo radoby parodie. Osobne jsem se ani moc nesmal ale zase uplny odpad to neni i kdyz je to docela na hrane 15% ()

Rebbit

Asi by jsme měli být upřímný a říct, že je to blbost, nevím co se na tom každému tolik líbí, však kdyby tam nebylo smějicí se publikum, tak se nesměje nikdo... Parodie by měla být vtipná, ale tohle tedy není.. ()

rozbris

Skvělá parodie na SpiderMana a Batmana. Rowan Atkinson se zase ukázal světu. Spider-Plant Man a Batman se spolu poperou ale jako vždy všechno skončí dobře a Spider-Plant Man vyhraje a políbí svou vyvolenou. P.S. nevím jestli to jsou vycpávky, ale Rowan Atkinson asi hodně posiloval, má docela dobrou figuru ;-) ()

Prochy38

Hodně povedená parodie na SpiderMana i Batmana. Rowan atkinson sice nepoužil svůj veškerý um, ale sranda to fakt byla. Trapné to určitě nebylo. R. Stevens nádherná jako vždy a všude. Jen se na můj vkus moc mluvilo:). Ale jinak, příjemné zpestření snídaně. ()

Jayem

Nič extra tak na jedno pozretie. Semtam sa človek aj zasmeje ale zas neni to žiadna pecka. Ale to BatClio bolo zabité. Jedna * za Rachel Stevens z S Club 7, ktorá tu hrá Jane Mary. ()

mi-ib

Nevim jak vy, ale ja jsem se bezvadně nasmál. A když se pak na obrazovce objevila Rachel Stevens ve špatně padnoucí podprsence, bylo o mém hodnocení rozhodnuto... člověk musí někdy být iracionální. ;-) ()

Blacker94

Povedená ujetá parodie s dost hvězdným obsazením. Herecké výkony jsou výborné, skvělých hlášek je taky dost a celý film je nenásilná blbinka, která nepotřebuje agresivně zesměšňovat a vystačí si sama s britským humorem. BatClio je nejlepší! ()