Černé zrcadlo - Série 3 (2016) (séria)

Zkušební verze (S03E02)

(epizóda)
  • Veľká Británia Playtest

Americký cestovatel, který má hluboko do kapsy, se přihlásí na testování revolučního herního systému. Zjistí ale, že zážitky jsou až příliš skutečné. (Netflix)

kailik

Ze začátku docela sranda, ale druhá polovina se pěkně rozjede, až vás chytne opravdu úzkost. Jak řekl Musk: „Ve virtuální realitě možná už žijeme." ()

Jilda15

Tenhle díl byl libovka. Představ si neuronovou síť, která se dokáže naučit tvoje nejtemnější strachy, implantovanou přímo do mozku (vůbec, ty Black Mirrory si vychutnávají průzkum morální špinavosti technologie, nebezpečí ztracení se ve svojí hlavě (epizoda USS Calister to vyobrazila krásně) a problematiku VR/AR. Jeden z mála seriálů, který dobře rozumí IT hrozbám budoucnosti). Jakmile se tahle neuronka naučí tvoje nejhlubší strachy, manifestuje je do tvojí reality. Ale neboj, jde jenom o AR/VR hru... až na to, že nemá otestované všechny use-casy a opravené všechny bugy. Nečekaně hororová epizoda, ze které mrazí. ()

Zuzatornik

Dechberoucí. Myslím, že se z tohohle dílu nikdy nevzpamatuju. Hlavní hrdina mi nijak nevadil, ale chápu, že nemusí každýmu sednout. Pro mě asi nejlepší díl z celýho zrcadla. ()

maoc

Třicetiletý muž, který nemá vyjasněné vztahy z matkou alespoň na bazální úrovni si zaslouží umřít.********Na BM slabé. Precizně natočeno (triky, kamera), ale předvídatelná až nudná věc. A to jsem se jako měl bát asi. Nebo jsem něco nepochopil. ()

MartinTerran

Velmi povedená epizoda o real VR. Hlavní postava klasický namyšlený amík, který si myslí, že dá všechno levou zadní. Atmosféra je autentická a prostředí děsivé. Jasně zvraty musí být, ale co ten konec? WTF?! ()

Rayen1

Predvidatelnej konec hned od začátku. Většinou tyhle typy filmů se "simulací" koncej všechny stejně. Ale líbilo se mi, jak reagoval hlavní hrdina (vtipně i vyděšeně), nemluvě o narážkách na klišé v hororech ("Teď tam bude, že jo? 😅)... Povedený, ale něco málo tomu chybělo... Fakt málo, a mohlo to bejt supr. ()

Domislava95

Nemám slov, jsem naprosto mindblown. První část filmu vypadala příjemně zajímavě, ale poté díl dostal až mrazivý nádech a já měla pocit, že se v samotných virtuálních realitách neztrácí jen Cooper, ale společně i já. ()

palmovylist

V tomhle díle jsem měl pocit, že jednotlivé části fungovaly velmi dobře - hororový dům na základě vlastních obav, problémy ve vztahu s matkou, jednotlivé postavy, prolínání vrstev v rámci testované hry, kdy člověk nikdy nevěděl jistě, zda se už jedná o skutečnost nebo ne....ale když se všechny tyhle části složily dohromady, tak na maximální zážitek to úplně nestačilo..možná za to mohlo to, že se hlavní postava chovala naprosto nehráčsky nebo něco jiného, co aktuálně nedokážu popsat....85% ()

PaTeXx

Budoucnost VR nás nemine a tohle bude zkurvená lahůdka, až to nějaký Japonec vymyslí. Souhlasím ovšem s tím, že hlavní protagonista není úplně z nejsympatičtějších, ale v tomhle případě mi to nevadilo ani trochu. Kurevsky se rozplývám nad těmi negativními závěry. Nadměrná spokojenost. ()