Ray Romano (Starosti starosty) a Kevin James (Hitch: Lék pro moderního muže) jak je ještě neznáte. Nadělí vám pytel smíchu jako dva cesťáci v opravdové krizi, kteří dostali druhou šanci. Buď uzavřou obchod nebo dostanou vyhazov. Skvělý obchodní plán skončí mezi hromadami masa, bezohlednými zabijáky a žhavými svůdnicemi. (oficiálny text distribútora)

winstonik

Je to ako keď prepisujete skvelý námet guličkovým perom cez kopirák. A toto je jeho posledná kópia - nevýrazné skeče, nevýrazní herci a dej, ktorý miestami stráca líniu a švih. ()

Athlona

Grilled: Bohuzel jsem cekala vic a i, kdyz jsem celkem upovidana a rada komunikuji, tady me jaksi dochazi basnicka nitka:-)).Tento film je neco jako velky steak, ktery jsme z grilu predcasne sundaly, urcite by byl lepsi,kdyby na tom grilu zustal dele a lepe se okorenil:-).Cisty hladky nutici k smichu,ale bohuzel to je,asi vse.Komicke na DVD je,ale to, ze sam bonus o pratelstvi obou hlavnich protagonistu je skoro zajimavejsi jak samotny film,skoda jen , ze zvuk je malem k zahozeni:-(.Takze 2 hvezdicky. ()

Pythonator

Tak trochu tarantinovsky laděná gangsterka plná zajímavých (i méně zajímavých) dialogů. Sofía Vergara je přesně ten chlap, kterého bych ojel nehledě na to, co má mezi nohama. ()

Ruslan

Nuda , zhlédnuto dnes v noci. Plno nedotažených scén a nápadů. Díky mé únavě a ne zrovna dobrému soustředění to na ty dvě hvězdy stačit bude , ale rozhodně nikomu nedoporučuji ztrácet čas s podprůměrnou komedií. 35% ()