V New Yorku se záhadně ztrácí obyvatelé italské čtvrti. Detektiv McSorely (Ron Silver) pomalu rozplétá strašlivé tajemství a dostává se na stopu vesmírného monstra, pro nějž jsou Italové vyhledávanou pochoutkou. (J.Connor)

J.Connor

Pojmem kýč si rozhodně představuju něco jiného. Kýčovitost neznamené, že je něco automaticky špatné a velmi trapné a právě to jsou adjektiva přesně padnoucí na Eat and run. Cítím tam určitou upřímnou snahu o ztřeštěnou a skutečně velmi bláznivou komedii (už jen ten námět, že), ale prostě to nefunguje a u většiny fórků spíše nabíhá obří WTF, jemuž napomáhají lowbudget a sestava sice celkem solidních, ale stále spíše třetiligových herců. U nás vydal na VHS label Lars, prvních 20 minut mé kopie bohužel někdo přehrál Občanským judem, tak snad mi nic podstatného neuniklo, heh. ()

Campbell

Tak tohel byla mega břečka. Nebudu se přetvařovat film jsem dokoukal s tím že jsem dost často koukal do novin které byly zábavnější než tohle dílo. Komedie je nulová člověk se nepousměje ani na 2 vteřiny. A celou dobu sledujeme vztah nějakýho vola a nějaký naivky a do toho se občas objevý vyžraný prase. Vůbec nechápu co koho vedlo tohle natočit. A vůbec nechápu proč já tohle zrovna viděl. ()

kaylin

V konečném důsledku je tak snímek „Snědení a opuštění“ strašný kýč a moc se s tím neudělá. Není to vtipné, není to strašidelné a zápletka je jednoduchá, většina dění je podřízena oněm hloupým vtipům. S tím se prostě nic nenadělá. Pokud vám blbý humor nevadí, tohle si možná užijete, ale skákat do stropu z toho asi nebudete. Jestliže se ale sháníte po raritách, tohle je docela vyhovující kousek. ()