DVD obsahuje 40ti minutový dokument tzv. CBS Special odvysílaný (za více než sedmimilionové sledovanosti) 2. ledna 2005 ve Spojených státech, doplněný o videoklipy a živá vystoupení z období Jacksonových nejslavnějších alb Off The Wall a Thriller, záznamy z HIStorytour, zákulisní záběry z natáčení videoklipu Wanna Be Starting Something a komentáře řady Jacksonových celoživotních obdivovatelů a hudebních kolegů jako Wyclefa Jeana, Shaggyho, Missy Elliot, Mary J. Blige či držitelky 5 Grammy Awards - Beyonce Knowles. (bublajsa)

nickrgwrsz

Film Ohe ones má ode mě hvězdičky jen dvě. Po grafické stránce nádhera. Původně 44 minutový dokument byl komerčně vydán v 39 minutové verzi. Kdyby místo dvou úmyslně odfláknutých DVD The one a Number ones vyšlo jedno, s perfektní grafikou a více než dvouhodinovou stopáží, prokládané různými spoty a nevydaným materiálem, vznikl by v celku zajímavý projekt pro širokou veřejnost. Fanoušci Michaela Jacksona by samozřejmě byli zklamaní i tak, protože v roce 2003 čekali na podobném DVD mnoho nových, tanečních videoklipů z desky Invincible a nikoli retro hodné nějakého, posmrtného projektu Michaela Jacksona. ()

cinemag

Dokument obsahuje několik vzácných okamžiků z Triumph Tour. Bohužel vše ruší hvězdičky, které do toho pořád kecají. Úvodem zazní píseň I Want You Back poté píseň Ben složena ze 3 různých vystoupení od 70 až po začátek 80 let. Následně se ocitneme v Jacksonově nejslavnější éře - Off The Wall-Thriller. Dokument dále obsahuje živé prostřihy písně Rock With You z turné Triumph a Bad či ukázky živého vystoupení Billie Jean na Motown 25 atd. DVD se vyznačuje dokonalou obrazovou a zvukovou stopou. Hodnocení: 100% Jednou větou: sestříhané videoklipy, sestříhaná živá vystoupení a rozhovory. Michael Jackson byl umělec, který se rodí jednou za sto let. Tak jako třeba Mozart. Viděno: 2x ()

jprmusic

Zajímavé DVD. Jen by mě o Michaelově genialitě nemusela přesvědčovat ta spousta americkejch hvězd, i když chápu, že sledovanost je sledovanost. ()