Moucha

• Francúzsko Les Aventures d'une mouche (viac)
všetky plagáty

4 a pol minútové diely "FLY TALES" zachycujú svet hmyzu, v ktorom hlavnou postavou je malá mucha, plná elánu a chuti do života. Pri svojichj cestách a dobrodružstvách nachádza nových (ne)priateľov a postupne popri tom poznáva tento náš, pre ňu obrovský svet ľudí. Svet, ktorý je pre muchu na jednej strane krásny a plný možností, ale na druhej strane aj krutý a nemilosrdný voči druhu akým je hmyz. Sama sa neraz ocitne v situáciach, ktoré su priam o päsť... (Georgei)

MorraEddie

Oujé seoš mého mládí,který byl svého času vysílán na skvělé stanici Supermax. Každý příběh mouchy je jednoduchý,originální a vtipný a mě to nehorázně bavilo a stále baví ()

endymion

Od dob "Co se děje v trávě" tu nic lepšího nebylo! Už dlouho jsem se tak nenasmál. Ještě lepší je, že se u Mouchy baví i moje děti. ()

saintanwar

Animovaný seriál o malé mušce, která i přes mnohá zklamání neztratila optimismus. Často až naivní chování ji přivedlo do problémů, které ovšem nakonec dopadly dobře. Velmi groteskní pojetí života hmyzu. ()

bax

Toto som zachytil kedysi dávno na jednom detskom kanály, kde to dávali medzi hlavnými seriálmi ako časovú výplň a hneď si ma to získalo. A aj mnoho mojich známych. Najväčšou iróniou bolo, že tento krátky seriál slúžiaci len ako výplň sa u väčšiny ľudí stal populárnejší ako samotné hlavné seriály bežiace na tom detskom kanáli. Moucha je kreslený príbeh čarovný jednoduchosťou animácie a vtipnými príbehmi zo života tohto pre väčšinu ľudí otravného hmyzu. Ako výplň času to bolo skvelé a jednoznačne za 5*. Možno sa raz dostanem aj k pôvodnému komiksu. ()

burg

Mám stejné vzpomínky jako Viktooorka: všechny sešity počmárané Mouchou. Taky si vzpomínám na neuvěřitelný apetit oné mouchy - zkrátka sežrala na co přišla.. nezapomenutelný seriál, který dokazuje, že slova jsou často úplně zbytečná:) ()