Wasabi

• Francúzsko Wasabi (viac)

Hubert je policajt so zlatým srdcom a oceľovými päsťami. Práve svojou spravodlivou päsťou jednej noci inzultuje v nočnom klube nevychovaného výrastka. Všetko by bolo v poriadku, keby nešlo o synáčika Hubertovho najvyššieho šéfa. Celá vec sa musí zmiesť pod stôl a preto Hubertovi doporučia dlhšiu dovolenku. Na tej bol naposledy keď stretol svoju životnú lásku, Japonku Miko, ktorá ho pred 20 rokmi záhadne opustila. Hubert by chcel začať vnímať svet okolo seba konečne ako človek a nielen ako policajt. Jedného dňa zazvoní telefón až z ďalekého Japonska. Právny zástupca ho informuje, že Miko pred niekoľkými dňami zomrela. Ešte pred tým, než naveky odišla spísala závet. V ňom mu odkazuje jej najväčší majetok. Je to niečo veľmi špeciálne. Je to viac než dedičstvo, viac než dar a tiež viac než obrovský problém. Mohla by to byť skutočná bomba (oficiálny text distribútora)

eraserhead666

Zpočátku to vypadá na větší srandu, ale nakonec to ohledně humoru dost vyměkne. Dost mě zamrzela jen minirole Carole Bouquet. Pomáhá ale japonské prostředí. ()

Pepy

Trochu slabý film doplňovaný přestřelky. Pobavil to jo,ale dojem neudělal. Jean Reno je zde docela v dobrém slova smyslu, díky němu nabírá film nějaký výkon. Některý scény jsou moc přehnané a ztrácí dojem. Ale jinak fajnový film, který nezklame, ale taky ani nepotěší. ()

BoPo

Akčná komédia ako sa patrí. Nečakajte záchvaty smiechu. O tom ten film nie je. Nemá zbytočné miesta, nenudí a hlavne Vám sprostredkuje Japonsko trochu inak ako dokumenty na ČT2. ()

moviesfan

,,Wasabi" má plnit účel komedie, či lépe řečeno akční komedie, ale já se opravdu nudil. Bohužel mi přišli mnohé scény jako vyloženě trapné. Humor na mě zabral pouze dvakrát, třikrát. ()

Marek1991

Šialený francúzsky policajt, ktorý sa vracia po rokoch na miesto, kde bol šťastný. Úzke vyblýskané mestské japonské uličky, krásny vidiek, špičkové novo vyvinuté zbrane, pálivé jedlo wasabi a bláznivá japonská pubertiačka to sa mi pri tomto filme vybaví. Jean Reno bol dobrý, dej ušiel, najmä pri golfe s mafiánmi som sa pobavil. Nerealistickosť a smiešne načasovanie tomu uberá aj na srande. Príde mi to dosť priemerné. ()

mis-ko

Jean Reno v ďalšej roli tvrďáka, tentoraz zo snahou o trochu ľudského prístupu, podáva solídny výkon a to stačí na nenáročnú zábavu. Občas mi však vadila kamera a nedostatok ninjov. ()

Adys-Aduna

Viděl sem opravdu horší filmy a na "nezduchou" akční komedii mi i pár příhod přišlo docela vtipných. Nebýt v tomto snímku Joana Rena a jeho krásné "dcery", dal bych krásné 3*. V tomto případě musím sáhnout o stupeň výš. ()

agentmiky

Jeana Rena mám velmi rád a tyto role mu padnou přesně na míru.Scénáře se ujmul Luc Besson a je to hodně vidět.Takový přesně Bessonovský film.Na Wasabi se mi líbil francouzský humor,který je výborný a japonské prostředí bylo takovou třešničkou na dortu.Nejvíce se mi líbil asi pobočník Jeana Rena Michel Muller,který působil malinko pomateně,ale to se mi právě zamlouvalo.Herecké zastoupení nikterak dobré,znám jen Jeana Rena,ale ten samotný stačí,že filmu dávám dobrých 75% ()

Turiec

Mierne nadpriemerná, ale veľmi príjemná oddychová akčná komédia. Najväčší šok som prežíval pri scénke "tanečný parket". Kto videl, vie o čom hovorím, kto nevidel, môže ľutovať. Japonci s ich technikou sú jednoducho mimo. ()

MartinezZ

OK, bly tam humory a vidět to před 13 lety, asi bych byl vyplesklejší, ale takhle jsem tím nyní jen proplul a přišlo mi to špíš jako hodně natažená epizoda nějakého krimi-fun seriálu než jako film. ()

Historik

Mně to ohromně sedlo, smál jsem se takřka po celou dobu. Připouštím, že to není zrovna filmový klenot, ale jako oddechovka to je výborné. ()

Pierre

Takový ten film na nedělní odpoledne (proto se na něj koukám ve středu večer,) který na těch 90 minut zabaví, neurazí, nenadchne a pak skončí. A to kompletně, čili i ve vaší mysli. Naštěstí od podobného zaškatulkování ho zachraňuje Reno, který mi byl velmi sympatický a myslím si, že si roli užil. Scénář má občas potenciál pobavit, anebo dodat emociální náboj. Nic z toho ale nevyužívá na plnou míru a filmu chybí hloubka. Navíc mi připadá úplně typicky japonský a americký. Francii jsem tam necítil. Ale bylo to docela pěkné. Pokud jsem si nehrál na Spačilovou a převtělil se do kůže diváka, pro kterého jsou takové filmy určeny. Navíc s Momem byla obrovska sranda. Hezká trojka. ()

buldock

Celý film stojí a padá na výkonu skvělého Jeana Rena který rozdává rány na všechny strany , zvlášť první scéna v bance a výslech transvestity s vybitým zubem jenž nástupu do banky předchází je nezapomenutelná a ještě musím zmínit nakupovací scénu , kde Reno ničí jednoho mafiána za druhým doprovázenou písní od "Prodigy - Voodoo People". Je to docela zábava v Japonském stylu u které se moc nepřemýšlí , ale hlavně se na ni dobře dívá. ()