Herkules v bludisku Minotaura

(TV film)
  • Česko Herkules a Minotaurovo bludiště (viac)

V tomto filmu se s Herculem setkáváme v době, kdy se již zdá, že všechny příšery na světě byly vyhubeny. Z Hercula se stal rolník, starající se o svou rodinu a vzpomínající na staré časy plné dobrodružství. Jednoho dne Hercula navštíví starý přítel Iolaos a spolu se vydávají do Alturie, aby přemohli bájného minotaura. (Stegr)

plagjoklas

Asi na rovnakej úrovni ako Hercules a Amazonky. Shit kebyže tieto dve šasti nenatočia spravia s toho len pilotnú trilógiu tak by to bola veľmi slušná zábava. fakt veľmi slušná. Ale asi iba pre mňa :) ()

Pasifae

Faidro, tak si to tak neber, rozhodně ne tak, jako já si beru tu idiotskou úpravu, že Mínótauros měl být Diovým synem. Že jsem se spustila s Poseidónovým posvátným býkem, fajn. Ale s vlastním tchánem? To si vyprošuju. Jo a ta hvězdička je za Anthonyho, i když z jeho účasti na tomhle je patrné, že senilita nikoho nešetří. ()

PenaPP

Slabota a to zejména díky snad polovině filmu sestříhaného z předchozích dílů. Jediné plus tak snad byla potyčka v hospodě a závěr v bludišti. Celkově rozhodně ostuda. ()

RajAthen

Herkule, do čeho tě zase namočili ti filmaři... Mimotaurus se objeví v nějaké díře, uloví hrst vidláků, pomaže je zeleným slizem a chce ovládnout svět. Hm... (Samozřejmě jsem nevyzradil vše, šokující odhalení má film v rukávu) Jolaos je navíc pořád stejný neschopný ocas, jako byl celou sérii (skutečně bych nechtěl hrát jeho postavu).Ale co, vypnout mozek a zasnít se jako za mlada. Ta tá tadadadá tá tá tadadádádá... ()

x_ander

Sice je většina filmu složena z opakování těch nejzajímavějších scén předchozích pilotů, ale možná proto jsem za něj byl v dětství tak rád. A Minotaur byl bad-ass jak se patří :) ()

walkingdead

Docela solidní oddechovka. Neviděl jsem Herkula tak osm let (možná i víc, ale radši stárnu pomaleji...), takže jsem se nejspíš i díky tomu absťáku dobře bavil. A Anthony Quinn je prostě perfektní Zeus, přesně nějak takhle musel tehdy šéf Olympu asi vypadat :-) ()

unclejack

Veľmi zvláštny film, síce s charizmatickým hlavným predstaviteľom, ale aj lacinými efektami. Starostlivý otecko sa chystá na Minotaura so starým kamošom, hlavne že už nebojuje a chce zostať s rodinou. Tak nech - na jednu hviezdu to ešte bude. ()

Antal89

Osobně tent ofilm hodnotím asi jako nejhorší z celé "herculesovské" série. Zápletka je sice dobrá, ale divák je při sledování zcela zklamán neustálým time-breakem, kdy Hercules a Iolaos se neustále vracejí k dějům, které se staly v předchozích filmech a které zabírají prakticky víc než třetinu celého filmu. Samotnému Minotaurovi je zde věnováno minimum času a vůbec není objasněno, proč se dostal do této nezáviděníhodné situace božského vydědence. Já osobně navíc nechápu, že titul nese název Minotaurovo bludiště vzhledem k tomu, že jediné, co ve filmu vidíme je uzavřená jeskyně, ve které má Minotaur nachystané kukly pro své oběti, ze kterých chce udělat své vojsko pro Olympanům. Film ode mne proto dostává i přes to všechno pouze jednu jedinou hvězdičku za nápad a výpravu. ()

Camel91

Můj nejoblíbenější hrdina z dětství, ten díl považuji za nejslabší z celé série, ikdyž se mi líbí hlavní soupeř, Minotaurus je zobrazený celkem děsivě a škoda že nedostal víc prostoru a furt nám předhazovali nějaký Flashbacky. Kevin Sorbo pro mě navždy zůstane jediným Herkulem kinematografie, všechna čest Rockovi. ()