Herkules v bludisku Minotaura

(TV film)
  • Česko Herkules a Minotaurovo bludiště (viac)

V tomto filmu se s Herculem setkáváme v době, kdy se již zdá, že všechny příšery na světě byly vyhubeny. Z Hercula se stal rolník, starající se o svou rodinu a vzpomínající na staré časy plné dobrodružství. Jednoho dne Hercula navštíví starý přítel Iolaos a spolu se vydávají do Alturie, aby přemohli bájného minotaura. (Stegr)

Pasifae

Faidro, tak si to tak neber, rozhodně ne tak, jako já si beru tu idiotskou úpravu, že Mínótauros měl být Diovým synem. Že jsem se spustila s Poseidónovým posvátným býkem, fajn. Ale s vlastním tchánem? To si vyprošuju. Jo a ta hvězdička je za Anthonyho, i když z jeho účasti na tomhle je patrné, že senilita nikoho nešetří. ()

PenaPP

Slabota a to zejména díky snad polovině filmu sestříhaného z předchozích dílů. Jediné plus tak snad byla potyčka v hospodě a závěr v bludišti. Celkově rozhodně ostuda. ()

RajAthen

Herkule, do čeho tě zase namočili ti filmaři... Mimotaurus se objeví v nějaké díře, uloví hrst vidláků, pomaže je zeleným slizem a chce ovládnout svět. Hm... (Samozřejmě jsem nevyzradil vše, šokující odhalení má film v rukávu) Jolaos je navíc pořád stejný neschopný ocas, jako byl celou sérii (skutečně bych nechtěl hrát jeho postavu).Ale co, vypnout mozek a zasnít se jako za mlada. Ta tá tadadadá tá tá tadadádádá... ()

Wyrdas

Kdysi dávno jsem to žral. Dneska jsem se na to podíval po hříchu dlouhé době znovu a ona euforie ze vzpomínek se nedostavila. Ačkoli herecké obsazení mě potěšilo stejně jako tenkrát, něco mi tomu chybělo. Možná trošku delší souboje (počítám hlavně ten finální, přeci jen většina soubojů byli vzpomínky na předchozí triumfy) a bylo by to fajn. I tak se jedná o příjemný film, který nemá čím urazit. ()

x_ander

Sice je většina filmu složena z opakování těch nejzajímavějších scén předchozích pilotů, ale možná proto jsem za něj byl v dětství tak rád. A Minotaur byl bad-ass jak se patří :) ()

walkingdead

Docela solidní oddechovka. Neviděl jsem Herkula tak osm let (možná i víc, ale radši stárnu pomaleji...), takže jsem se nejspíš i díky tomu absťáku dobře bavil. A Anthony Quinn je prostě perfektní Zeus, přesně nějak takhle musel tehdy šéf Olympu asi vypadat :-) ()

unclejack

Veľmi zvláštny film, síce s charizmatickým hlavným predstaviteľom, ale aj lacinými efektami. Starostlivý otecko sa chystá na Minotaura so starým kamošom, hlavne že už nebojuje a chce zostať s rodinou. Tak nech - na jednu hviezdu to ešte bude. ()

Antal89

Osobně tent ofilm hodnotím asi jako nejhorší z celé "herculesovské" série. Zápletka je sice dobrá, ale divák je při sledování zcela zklamán neustálým time-breakem, kdy Hercules a Iolaos se neustále vracejí k dějům, které se staly v předchozích filmech a které zabírají prakticky víc než třetinu celého filmu. Samotnému Minotaurovi je zde věnováno minimum času a vůbec není objasněno, proč se dostal do této nezáviděníhodné situace božského vydědence. Já osobně navíc nechápu, že titul nese název Minotaurovo bludiště vzhledem k tomu, že jediné, co ve filmu vidíme je uzavřená jeskyně, ve které má Minotaur nachystané kukly pro své oběti, ze kterých chce udělat své vojsko pro Olympanům. Film ode mne proto dostává i přes to všechno pouze jednu jedinou hvězdičku za nápad a výpravu. ()

Camel91

Můj nejoblíbenější hrdina z dětství, ten díl považuji za nejslabší z celé série, ikdyž se mi líbí hlavní soupeř, Minotaurus je zobrazený celkem děsivě a škoda že nedostal víc prostoru a furt nám předhazovali nějaký Flashbacky. Kevin Sorbo pro mě navždy zůstane jediným Herkulem kinematografie, všechna čest Rockovi. ()