1880. Drsný zákon Divokého západu nešetrí ani Mexiko... Dve pôvabné mladé ženy – Sara Sandovalová (Salma Hayeková) a Maria Alvarezová (Penélope Cruzová) – stoja na opačnom konci spoločenského rebríčka, ale na obe dopadne podobný úder osudu. Bohatá a vzdelaná Sara stratí otca aj majetok, chudobná a energická Maria a jej otec prídu pre neférové jednanie banky o farmu. Pretože nie sú vo svojom nešťastí samy a všetko je spojené s veľkým podvodom a vraždami, rozhodnú sa mladé dámy vziať spravodlivosť do svojich rúk, keďže úrady im nevedia a nechcú pomôcť.  Vyrazia do boja proti spoločnému nepriateľovi, ktorým je newyorská investičná banka, predstavovaná jej nemilosrdným zástupcom v Mexiku, zločincom Tylerom Jacksonom (Dwight Yoakam). Zo dňa na deň sa dve krásky zmenia na sexi pištoľníčky, ktoré prepadávajú pobočky Banka and Trust jednu za druhou. A keďže ich drzosť narastá, z New Yorku vyšlú policajného experta, mladého a prísneho inšpektora Quentina Cookea (Steve Zahn), ktorý ich má dolapiť. Lenže sa stane pravý opak. Quentin sa totiž k novopečeným lupičkám pridá a okrem iného slúži pôvabným lupičkám aj ako vítaný objekt na zlepšovanie praxe v bozkávaní. Zabudol prečo vlastne do Mexika pricestoval? (TV JOJ)

waits

"Proč jste nás nutil pokračovat, když už jsme byly připravené? Bavilo mě se na vás dívat." Rozumím starému kovbojovi. A divák,pokud si vzal do hlavy, že tenhle film chce mermomocí vidět, si z něho muže vzít příklad. Když dá televizi na mute a záběry na nádherné představitelky si bude zastavovat tlačítkem hold, užije si relativně slušnou zábavu. ()

strangercz

Dvě nádherné herečky v přiléhavých kostýmech vám nedovolí koukat na nic jiného po celou dobu sem se bavil i když je to neskutečná konina ()

Šmoula

Tak tady někdo moc koukal na Zora… Ovšem Zoro se povedl trochu víc, než dvě nádherné dámy v šatičkách, bez kterých by se na to mužská část diváků asi jinak nekoukla, taky by o nic nepřišla. Děj je předvídatelný, hodně ohraný z jiných banditek . Samozřejmě se ani hlavním hrdinkám nic nestalo a to ani škrábnutí, taky aby jo, když to jsou „veliké bojovnice“. Konec jsem se představoval trochu dramatičtější a napínavější, ale po hodině a půl nudy a žádné pořádné akce mě to ani nepřekvapilo. No škoda, mohlo jít o docela zajímavou westernovku s nádherným ženským obsazením. ()

laserr odpad!

1* za Salmu, 1* za Penelope a 1* za to, že sem se díval až dokonce. -1* za prvoplánovost, -1* za trapnost a -1* za to, že sem se na to začal dívat. ()

butnot

Když zprůměrujeme krásu Bandidas s kvalitou filmu jako celku, vyjde naprosto čistý průměr :-) Co víc by si muž mohl přát, než tyhle dvě kočičky... ()

Luqi

Pozitíva vs. negatíva: 2 k 88. K pozitívam: jediný, aspoň trošku vtipný moment z tých vštkých pokusov, ktoré vyzneli trápne bolo to spojenie naťahujúceho lana a ladenia banja (a to mi prišlo vtipné asi len preto, lebo často ladím gytaru). A ten druhý bola záverečná prestrelka vo vlaku, kde spomalené pohyby pištolníkov a pištolníčok spojili s nespomalenými pohybmi kamier. To musím uznať, že sa podarilo............ No a tie negatíva: zvyšných 88 minút filmu. ()

Bozvav

Nádherný kočky ( v jejich případě i lituji, že nejsem na holky), hodně srandy, vtipné akce a jakž takž ucházející scénář. Sranda co se nedá brát vážně, ale pobaví ažaž. Za mne 75%. ()

Va55ago

Film utekl jako voda... a kde nic tu nic... Pro me zadne prekvapeni ani zadne zklamani... proste sedej prumer, na kterej se uz v zivote asi nepodivam... 2 a 1/2* ()

Gedes

Jako parodie na western dobrý, nemám ráda tenhle žánr. Chvílemi trochu trapný (hlavne to líbani), ale jinak... mno dobrý... ()

Puol

Nečakal som žiadne veľdielo i keď samotný nápad obsadenia dvoch hispánskych krások nebol zlý. Charakterizoval by som to ako veľmi plytkú zábavu, s doslova prihlúplym scénarom . Z chuti som sa zasmial len pri postelnej scéne. ()

bonifac

tohle byla naprostá ztráta času...chápu že líbací scána uchvátila mužskou část obecenstva,ale jinak opravde nevím jak jsem vydržela do konce ()

PaSup

Vtipem příliš neposkvrěná rádoby komedie, kdy se dvě pěkné (podobně vypadající) holky pokouší rozehrát akční show...když po pár minutách zjistíte, že se jim to nedaří, upoutají vás alespoň jejich tělesné míry a možná až moc přehnané pokusy o šarvátky...Za 60 % nebýt westrernového prostředí a hvězdného obsazení...inu na Tenkrát na západě nemá nic! :) ()

amarth

Bez nápadu, avšak v tom případě si říkám, že dát dohromady tyto dvě snědé krasavice je samo o sobě výborným nápadem a víc zde nepotřebuji. ()

DHDV

No dívalo se na to velmi pěkně, asi díky krásným herečkám. Byla to taková pěkná oddychová podiváná. Sice s předvídatelným scénářem, ale i tak to mělo svižné tempo. Steven Zahn není dle mého názoru dobrý herec, takže ho musí obsadit do rolí kde ani moc nemusí hrát – to je dle mého názoru největší nedostatek filmu. Pokud by ste film srovnávali s podobnými „fantasy filmy“ z divokého západu ta je to určitě nadprůměr. 4 hvězdy za krásné herečky … ()