Trest

• Francúzsko La Punition (viac)
všetky plagáty

Prostitutka v luxusním podniku odmítne vyhovět choutkám zákazníka, majitel ji ale donutí poddat se sadistickým přáním dalších klientů. (Netflix)

Flego

Zdá sa, že pre Karin Schubert sa normálna herecká kariéra pomaly končila a začala dávať prednosť sporo odetým postavám. Nie žeby nemala čo ukázať, ale postaviť film len na nahote - aj to treba vedieť. Tvorcovia tohto filmu nevedeli nič, La Punition je slabý odvar všetkého. Nahoty i explicitného násilia. Druhá recenzia. ()

Ivana09

Hlavní postavou je Britt (Karin Schubert), jak je psáno v obsahu, odmítne vyhovět zákazníkovi a jako trest ji zavřou do domu, ve kterém jsou další prostitutky. Každá má svoji místnost, němůžou z pokoje odejít. Chodí k nim zákazníci se speciálními požadavky, potřebami a ony je musí splnit. V pokoji mají různé "vybavení", například postroje, bičíky a podobně. Většinu času je Britt nahá.  Ve filmu se prolínají dvě časové roviny, jedna, jak je v domě, druhá, jak jede autem s Raymondem (Amidou) Postupně se vyvíjí i jejich vztah.  Konec mě zklamal, takové typy konců nesnáším. Konec je vlastně přítomnost.  Film je velmi explicitní.  Jinak moje hodnocení: film si mě něčím získal, fakt se mi líbil. Je to zase něco jiného. Na Raymonda se pěkně kouká. Jak má k Britt slabost. Konec mě mrzel. ()