Kate Holbrooková (Tina Feyová) je večne podráždená osamelá manažérka, ktorá celý život dávala kariéru na prvé miesto. Teraz, keď má tridsaťsedem, sa konečne rozhodla mať dieťa. Čoskoro však zisťuje, že má veľmi malú šancu otehotnieť, a preto chce zo zúfalstva využiť služby náhradnej matky. Navštívi stredisko pre náhradné rodičovstvo a hľadá ženu, ktoré jej dieťa odnosí. Keď sa jej príde predstaviť náhradná matka Angie, Kate sa trocha vydesí, pretože bláznivá a naivná Angie vôbec nesplňa jej predstavy, ale nakoniec sa obe ženy dohovoria. Nezpodpovedná Angie (Amy Poehlerová) úplne prevráti upätý svet Angie naruby. Konzumuje nezdravé jedlo, fajčí, je roztržitá a údajne sa rozišlo s priateľom Carlom, ktorý ju podvádzal.  Ich spolužitie nie je jednoduché a nakoniec obe ženy navštívia terapiu v centre náhradného rodičovstva. Chaffee Bicknellová im poradí, aby robili veci spoločne, napríklad nachystali detskú izbu. Kate sa snaží Angie prevychovať a viesť ku zdravej životospráve, netuší ale, že jej umelo oplodnené vajíčko sa neujalo. Angin partner Carl (Dax Shepard) prehovára svoju priateľku, aby sfalšovala tehotenský test, vzala prachy a zmizla. Angie sa ale s Kate zblíži a tehotenstvo ďalej predstiera. Lenže potom zistí, že je skutočne tehotná - so svojím priateľom Carlom... (TV JOJ)

gejzuško

Ničím výnimočná, no preveľmi sympatická BABY COMEDY, ktorá vyčarí úsmev i zahreje a hlavne na tú svoju ,,akurát,, stopáž zabaví a poskytne výkony Tiny Fey a Amy Poehler. Proste oddych ako sa patrí. Sigourney Weaver ako neustále gravidná 50tnička stála tiež zato! ()

inuyasha

Toto je film na který se dá koukat s kocovinou a tak nějak Vás to i bude bavit. Celkově vzato to není špatné, jen tomu něco chybí a to něco budou asi opravdu herci, jak se již zmiňovala kleopatra ve svém příspěvku. Takže taky horší 3*. ()

papinak

Vtipná, příjemná komedie, která má vše, co mělo již tisíc komedií před ní, vtipné dialogy, úsměvné skeče a předem jasný konec. Zpříjemní odpoledne po příchodu z práce a větší ambice asi ani nemá. ()

cachanell

Ne a ne a ne. Nešlo to, hlavní hrdinky byly příšerné, Amy Poehler určitě není stvořená na takvou roli a kde se tam vzal Steve Martin s dlouhým copem. Naprosto příšerné .... ()

pan Spock

Lehká a poměrně zdařilá komedie, kterou z průměru zachraňují velmi dobře obsazené hlavní hrdinky. Chvíli mi trvalo, než jsem se do Baby mámy (hroznej název mimochode) zakoukal, ale nakonec to docela ušlo. Nebylo to bůhvíjak originální a nepředvídatelné, ale to nevadí. Prostě taková slušná pohodová oddychovka. ()

alesandro2

Filmům s podobnou tématikou se po pár velmi tristních zkušenostech, které byly na hranici odpadu, vyhýbám. Omlouval jsem je tím, že jsou primárně určeny pro ženy a já jako chlap jim prostě nerozumím. A hele, ono to jde. U tohoto filmu jsem se překvapivě docela dobře bavil, hlavní představitelky byly sympatické a vtipné. Oceňuji silnými třemi hvězdami. ()