Když vypadáte jako malá holčička ze školy, jste policajtka, tak nic jiného vám nezbyde, než dostávat úkoly v přestrojení do školaček. Takový je případ Jane, která se v přestrojení musí vydat zase do školy aby odhalila, kde se skrývá pro policii důležitý svědek na odhalení mafiánského bose. Jedinná cesta k němu vede přes jeho dceru, se kterou se musí Jane sblížit a získat důvěru. Jenže vše se ještě zkomplikuje, když se ve škole objeví také nový student. (BUD-SFIS)

tombac

Zápletka, kdy mladá, v boji zdatná, věčně zamračená, nevybíravými způsoby oplývající policistka Jane operuje v přestrojení za výbornou studentku na půdě střední školy, slibuje býti divácky vděčnou podívanou prosycenou humornými situacemi a pohlednou akcí. Tato slova Jambok geunmu, až na menší zaškobrtnutí v ději (viz Le_Chuck), bezezbytku naplňuje. Ale domněnka, že Jane čeká jen křepčení ve školních lavicích a zbouchání pár legračních příslušníků podsvětí, je kapku mylná, gangsteři nejsou žádná ořezávátka a před nějakou tou řádně krvavou mrtvolou se nezastaví. I tak temný nádech některých scén a nástup vážnějšího tónu vyprávění příběhu pramálo ublíží pohodovosti filmu. ()

Renton

Scénář: Yong-ki Jeong, Won-jae Lee .. Mafiánská zápletka občas skřípe, ale mimo rámce pro příběh není tím nejpodstatnějším. Prim hraje zábava a taktéž spousta bitek, vycházejících z povahy děje. Výsledkem je žánrová taškařice, která se mohla spíše držet komediální roviny než ke konci tu krimi rovinu hnát do emocionálních vývrtek. Ne, že by slečna Seon-a Kim nezvládla herecky tuto část, naopak, její roztržité a drzé herectví patří k tahounům filmu ve všech částech. Stejně tak scenáristicky zajímavá variace příběhu policejní infiltrace a výborná režie plná hodně vtipných momentů. 70%. ()

maddy

Skôr ako za plných 5* je to skôr za takých 4,5*, ale tentokrát som sa rozhodol prikloniť k tomu vyššiemu hodnoteniu. Film v sebe spája viacero žánrov, zo začiatku sa to tvári ako komédia - a musím uznať, že veľmi vydarená - poslať drsnú policajtku medzi pubertiakov vyvoláva veľa vynikajúcich situácií, pri ktorých sa snáď ani nejde nesmiať. Po cca. takej hodinke sa, ale prevalí dej do vážnejšej témy a nastupuje skôr akčnejšia kriminálka - tiež nie zlá, no oproti predchádzajúcej skvelej komédii mierne zaostáva. Táto druhá časť mi pripomenula kórejský film My Wife is a Gangster. Celkovo som nečakal, že 111 minút ma bude takto baviť, ak by to malo prepracovanejší koniec (lebo tentokrát na mňa tie emočné scény až tak nezapôsobili) bolo by to za čistých 5* ()

Adrian

Nech sa páči - ďalší kórejský filmíček, ktorý v sebe zlučuje viacero žánrových ingrediencií - začína to ako bláznivá teen komédia, ktorá je postupne ochucovaná prvkom hororu, tvrdej akcie (videli ste v teen komédiách naturalisticky podanú scény mučenia?) a samozrejme aj drámy i romantiky. Je to guláš, ale uvarený od veľmil zručného kuchára, ktorého kulinárske majstrovstvo znova rád ochutnám. 4,5* ()

EdaS

Velmi příjemná krimikomedie, které ke konci příliš zdůrazňovaná kriminální linie trošičku škodí. Byť zápletka "policajtka se vydává za středoškolačku" nezní zrovna jako dobrý nápad, výsledek určitě předčil má očekávání. Na asijské komedie si ještě musím hodně zvykat, ale s She´s On Duty jsem problémy neměl a pořádně se bavil, hlavně díky skvostné hlavní představitelce. ()