Edward Penishands

Scenár:

Paul Norman

Jeanna Fine

NinadeL

No vidíte, a ona je to trilogie ;) Edward Penishands je pořád méně bizarní než Piloruký Edward (CREW 5/1997) a kromě toho, že je to neskutečná hlína, vnímavě to opisuje z Burtona. Což je prvek, který se někdy u XXX parodií až nebezpečně vytrácí. ()

Pedestrian odpad!

Dovolím si hodnotit i na základě prvních patnácti minut. Pornofilmový Edward má místo nůžek dva obrovské gumové penisy, kterými uspokojuje ženy a nabírá špagety. Je to nevkusně hnusná asexuální čurákovina. Snad mě Texas Vibrator Massacre potěší víc. ;) ()

Chermy

Jeanna Fine dokáže vytvořit erotické dusno, jako málokdo. Navíc je to sem tam docela sranda:-)).......Edwarda si v této "verzi" vytvořila žena:-) ()

Evandulik odpad!

Namiesto papŕč gumené klády..ale aspoň som pridala do svojho vizuálneho repertoára ďalší zážitok, naberanie jedla penismi. Bizarnosti ma nevzrušujú, čiže porno katastrofa. Ale ako komédia na zasmiatie možno dopozerateľné do konca. Edwardovi nejaká vyššia moc nadelila 3x väčšie penishandy, chudák herec. P.S.: Veľký obdiv Herečkám, ktoré neváhali bez mihnutia oka potriasť nejednou rukou. ()