Student genetiky Max měl vždycky problémy s dívkami. Ten poslední se mu přihodil, když omylem naklonoval novinářku Kate, dívku, o jaké vždy snil. Zničit tak půvabný klon by ale bylo škoda. A tak se Max, s pomocí svého kamaráda Henryho, pustí do dalšího experimentování. Z Repli-Kate se stane dokonalá žena! Prostě ji stačí nastavit tak, aby se chovala jako chlap. Kate popíjí pivo, sleduje fotbal, věnuje se žhavému sexu a zanedlouho se stane nejpopulárnější dívkou na škole. Ale nic netrvá věčně a Max zjistí, že ani tohle nastavení zas až tak ideální není... (Magic Box)

koljan odpad!

Nevím, čím to je, ale řidiči dálkových autobusů mají zřejmě v pracovní smlouvě dodatek o projekci těch úplně nejdementnějších a na trhu neudatelných DVD (filmů). Při jedné dvacetihodinové anabázi se mezi dva Kameňáky zaklínil i tento opus magnum: bylo to, jako bych z jemně vroubkované podrážky vyškrabával párátkem takové to čerstvé, jílovité psí hovno, které ne a ne úplně zmizet. Přesně 98 minut to trvalo... ()

danielwanderer

Som rád, že sa nás nikto nesmažil oblbnúť nejakými poučkami o klonovaní a vďaka tomu sme sa nestali svedkami situácie na štýl; "Klon save the world!" Or niečo také, ale dostali sme hoc nevýživnú, ale celkom zábavnú komédiu o grgajúcej, veľmi nadržanej a mimo iného vyklonovanej Kate. Plus Eugene Levy ako bonus :). ()

GameboyNES

Moc jsem od tohohle dle hodnocení nečekal. Ale to byl kurva nářez vole!!! Bavil jsem se od začátku do konce. Ali Landry byla kusanec, to tedo jo. ()

LuNaj

Po hooooodně dlouhé době komedie, u které jsem se "řezal" smíchy. Fakt! To se mi naposledy stalo u... Už si ani nevzpomínám. Vidíte to, taková je Repli-Kate vzácnost. A ta úžasná Ali Landry! Co dodat? Nebudu škudlit s hodnocením. Kdyby se natáčely takové komedie a ne stračky typu- černoch se převleče za blondýnu atd. To se maximálně 1x po celou dobu filmu usmějete, kdežto u Repli-Kate je to jiné. Jsem z toho filmu unešen, to snad jde poznat z mého komentáře, ne?;-) ()

Cortesz

Ubohá teen-komedie, která ani moc teen komedií není, ale obsahuje všechny možné atributy, jaké by měli teen komedie mít a to plno nechutností a záchodového humoru. Ali Landry je sice krásná, ale nezachrání to. Většinou jsem se celej film ani nezasmál, možná pousmál, film má hodně trapností, při kterých jsem se cítil trapně i já. Navíc okořenění sci-fi teen komedií je sice originální, ale spíše je to na škodu. ()

Renie42

Fakt super film, tak jsem se dlouho nenasmála. Situace, kde se obě Kate míjejí, je komická, jedna je romantická, druhá se chová jako chlap. Hlavní hrdinka je moc sympatická a pěkná a také hrdina Max je fešák. Opravdu role E. Levyho byla na něho jako dělaná. Takovýho člověka bych opravdu nechtěla nikde potkat. Ale hodnocení opravdu tenhle chlápek nemůže snížit. ()

RigorMortis

Súhlasím s Djkoma, prízemný humor typu PPP naozaj nemusím, napriek jeho obľube u "divákov".No Repli-Kate bola celkom príjemná záležitosť. ()

Brano

Štandardná komédia, ktorá mala skvelý námet, ale bohužiaľ potenciál opäť ostal nevyužitý. Začiatok svižný a vtipný, ale prostredná časť bola nudná a miestami už aj dosť otravná. Každopádne ak hľadá človek niečo na ľahké pobavenie, tak toto je vhodný film, ale v pamäti dlho neostane. Herecké obsadenie dobré, najmä Ali Landry. Najviac z celého filmu ma pobavil záver, s vynikajúcim klonom profesora Eugene Levyho. ()

pOne

Oddychová komedie, která možná občas zavání laciností, na druhou stranu však vcelku pobaví a to je cílem komedie. Zajímavý námět, ze kterého vzejde řada vtipných situací. ()

Honziik17

Dobře jsem se u téhle komedie pobavil. Navíc na hlavní herečku se moc krásně díva a díky ní u tohodle filmu zaručeně vydržíte až do konce :-) ()

elanista1

Relativne originalny namet, dobre vtipy a provokativna Ali Landry robia tento film v ramci subzanru urcite nadpriemernu zabavu. Co film urcite nepozdvihuje su velka davka naivity a dost primitivnych gagov. Pozeratelne. "Ked ste vsetci tu, tak potom kto mi lize gule?" ()

kishi_SO

peknucka Ali Landry a nezvycajne trapny Eugene Levy. Tych 98 minut som pretrpel hlavne kvoli Ali. Schuti som sa zasmial iba raz a nebavilo ma to od zaciatku do konca. ()

Dalik

Spis bych dal tak 3.5 * Pripada mi to jako docela vtipna komedie, ktera ma dobry napad z ktereho vzejde spousta vtipnych situaci. Ale jak je videt, prizpusobit si holku podle obrazu sveho aby popijela pivo, koukala na fotbal a chtela porad sex nebude vzdy asi to prave orechove (ne ze by to nekomu nevyhovovalo). ()

SpeedyL

Filmeček pro chvíle, kdy potřebujete poslat mozek na dovolenou =). Docela pohodová teenagerovská komedie s originálním příběhem. V mezích tohoto žánru snad i lehce nadprůměrný film, ale v rámci celkového hodnocení asi souhlasím s jeho 55%. Rozhodně ale tento film nebude patřit mezi ty, na které se v blízké době budu dívat znovu. ()