Dougov život je predovšetkým práca. Manželka mu vyčíta, že sa nevenuje rodine, na svoje záľuby môže iba myslieť. Keď mu Dr. Leeds predvedie svoj klon, neváha! Ale tri vlastné klony ho zaskočili... (TV Dajto)

Aluska88

Pohodová, nenáročná komedie se zajímavým námětem, z něhož se však možná dalo vytěžit mnohem víc. Jako vejce vejci nabídne spoustu úsměvných i bizarních momentů, žádné záchvaty smíchu se však nedostavily a u některých scén jsem ani neměla potřebu se smát. Nicméně, Michael Keaton a sympatická Andie MacDowell to spolu dokáží patřičně herecky rozehrát. ()

zdeny99

Příjemné překvapení, kde Michael Keaton hraje čtyřroli, přičemž každá jeho role je jiná a vždy skvěle zahraná. Zásadní je ovšem ta pravá, ta jednička, která nestíhá kombinovat svoji práci s rodinným životem. Proto propásne vystoupení své dcery, což mi hned připomnělo jiný Keatonův film, a to JACK FROST, kde Michael Keaton zapomene na hokejový zápas svého syna. A tak se nechá naklonovat... až jsou najednou čtyři. Každý je nakonec jiný, ačkoliv vypadají stejně, což nese spoustu problémů. [3430. hodnocení, 99. komentář, 64%] ()

Tommassi3

"Hele, už dlouho jsem chtěl Vica vyhodit !! Jen jsem byl moc měkkej.." - "Ale vždyť on má snad třicet čtyři dětí !!" - "Jo, protože byl sedmnáctkrát ženatej.." ;) Někdo se holt naklonuje sám postaru a pak už jen doufá a čeká, a někdo prostě čekat nemusí.. Když už umíme klonovat !! A ne jen dvd média..;) Inu čas jsou peníze, že ?! A tak klasik Ramis, který znovu sci-fi motivu užívá velmi nečekaně, ušetřil na honoráři pro tři herce a nechal výtečného Michaela Keatona si užít svoji čtverylku.. ()

honajz2

Doteď si absolutně nejsem jistý, kolik tomu nakonec dám. S těmi vtipnými scénami je to jak kdy, něco mě pobavilo, něco mi zase přišlo trapné a dost to platí bohužel hlavně o Čtyřce (a přitom jsem zrůda, kterou tenhle typ postav vždycky rozesměje, ale tady se to prostě moc nepovedlo... - ale ne vše s ním byla tragédie, to musím uznat), má to pár pěkných scén a hodně fajn závěr, ale zároveň tomu dost ubližuje přehnaná stopáž, díky které to nemá potřebný spád a tempo, takže nejedna část filmu je zase přehnaně rozvleklá, pak taky Michael Keaton se snaží jak jen může, ale hází mu do toho vidle ostatní postavy (které nehrál), protože ty nejsou zrovna moc využité... A něco se mi líbilo, a něco zase ne, ale jak mi to sedlo jako celek pořádně nevím. Bylo to celkem příjemné, na jedno zhlédnutí, ale zároveň místy je to nuda... A využít to šlo určitě víc, i když ani tak to není žádný vyloženě promrhaný potenciál... Zhlédnutí ale nelituji a něco do sebe to mělo, takže tomu nakonec dám hodně, hodně, hodně ošuntělé tři hvězdy. A je dost možné, že v budoucnu půjdu níž, jelikož to není ani příjemný průměr, jen průměrný průměr, plný protichůdných dojmů. Slabé 3* ()

elanius

(6/2013, DVDRip) / Ramisovky 90-tych a staršich rokov. Tieto komédie majú jednoznačne čo ponúknuť. Nie každý režisér vie zmáknuť námety ako v Multiplicity, Analyze This alebo Groundhog Day plnohodnotne na dve hodinky. Toto je aj prípad Multiplicity, jednoduchý ale efektný námet, skvelý Keaton a celková umiernená, ale stále veselá komedionálna atmosféra. (8/10) ()

• Michaelu Keatonovi se postava Douga nelíbila. Roli vzal až poté, co ji přepsali scenáristé. (Fenk)
  • Ve scéně kdy se klony potkají v restauraci na záchodě, originál začne po hádce topit v umyvadle klon. Poté je střih a klon má mokré šaty ale suché vlasy. (Mydlivoj)