Epizódy(52)
-
Rocznica (S01E31)
-
Ucieczka (S01E32)
-
Włamanie (S01E33)
-
Kłopoty pani Wandy (S01E34)
-
Ojciec (S01E35)
-
Alibi (S01E36)
-
Diagnoza (S01E37)
-
Gdzie jest moje dziecko? (S01E38)
-
Noworodek (S01E39)
-
Dlaczego? (S01E40)
-
Dla siebie przeznaczeni (S01E41)
-
Operacja (S01E42)
-
Na ratunek (S01E43)
-
Matka (S01E44)
-
List (S01E45)
-
Wybuch (S01E46)
-
Obietnica (S01E47)
-
Sprawa mieszkaniowa (S01E48)
-
Mateusz (S01E49)
-
Fotografia (S01E50)
-
Święta (S01E51)
-
Miłość (S01E52)
Hrajú
Iwona Sul
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Wojciech Skibiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Mistr a Markétka (1988) (seriál)
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Zdzisław Rychter
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Wojciech Asiński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
M jak miłość (2000) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Teresa Lipowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Tomasz Raczek
Poľsko
Michał Anioł
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Milénium (1996) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Jerzy Dominik
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kouzelný strom (2003) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Hanna Dunowska
Poľsko
Najlepšie seriály:
DNA (2019) (seriál)
Vládci kouzel (1995) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Jolanta Gogolewska
Poľsko
Najlepšie seriály:
M jak miłość (2000) (seriál)
Krzysztof Kalczyński
Poľsko
Najlepšie seriály:
Príhody psa Civila (1970) (seriál)
Janosik (1973) (seriál)
Správna Agáta (2012) (seriál)
Waldemar Obłoza
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Anna Karenina (2000) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Jan Tomaszewicz
Sovietsky zväz
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Piotr Grabowski
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Král Varšavy (2020) (seriál)
Dievča alebo chlapec (1977) (seriál)
Piotr Siejka
Poľsko
Najlepšie seriály:
Czas honoru (2008) (seriál)
Dekalóg (1989) (seriál)
13 posterunek (1997) (seriál)
Elżbieta Jagielska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Alternatywy 4 (1983) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)
Józef Kalita
Poľsko
Najlepšie seriály:
Kariera Nikodema Dyzmy (1980) (seriál)
Kazimierz Mazur
Poľsko
Najlepšie seriály:
13 posterunek (1997) (seriál)
Zaklínač (2002) (seriál)
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Zofia Perczyńska
Poľsko
Najlepšie seriály:
Na dobre i na złe (1999) (seriál)
Plebania (2000) (seriál)