Arizona ošetřuje dítě Matthewa Taylora. (Disney+)

castor

První polovina poměrně líná a nezajímavá, druhá naznačila, že s blížícím se vyvrcholením série se máme vskutku na co těšit. Do toho tvůrci trochu násilně vtlačili migrační problematiku a mdle se (uvidíme, zda natrvalo) zbavili jednoho z nováčků. ()

Caszidy

Shonda a její tým zase jednou reagují na aktuální dění kolem trumpovy protiimigrační politiky a tak jsme přišli o jednoho ze stážistů. Díky tomu jsme se dočkali malého pomrknutí na Christinu Yang. Snad se jí ještě někdy v budoucnu dočkáme jako hosta. Jackson a jeho matka Cathrine opět ukázali, že neupřímnost může mít dalekosáhlejší důsledky, než ty, kterým se jejím prostřednictvím snažíte zabránit. Uvidíme, co se z téhle zápletky vyklube. ()

Kacitr

Jakoby se tlačilo na pilu a vymýšlely se způsoby, jak se zbavit...jak to říct, dále nepotřebných postav? A přitom tahle měla docela potenciál...no, třeba Švýcarsko dá Meredith do budoucna záminku navštívit Cristinu. Matthew (bývalý April) zavítá do nemocnice s nemocnou dcerkou, kdy správnou diagnózu určí Kepnerová. ()