20 letý Nishi je lama a srab. Když si ale nechá vystřelit mozek z hlavy, rozhodne se, že si urve svojí druhou šanci... A skončí v břiše velryby. Film Mind Game je dalším snímkem produkční a animační společnosti 4°. Pohodlně se usaďte a nechte na sebe působit šílenou hru vzešlou z mysli tvůrců tohoto filmu. (Skejpr)

haluska11

tak takhle vypadá buď hyperaktivní hypersexuální ADHD anime na drogách, anebo sny člověka na antipsychotikách. top-notch nespoutaný imaginativní bizár, který mate a frustruje. ()

IMPAIRED

Doted jsem nepochopil, jestli si film s tak unikátními nápady (unikátníma nápady) dělá prdel nebo to odpaluje neskutečným způsobem. Tohle je mind game, vskutku, chvílema mi teče mozek z nápadů, chvíli z frustrace a chci to vypnout. Dvakrát na to koukat nebudu, už jsem dvakrát chytřejší. ()

JamesSi

Chápu vítky, že druhá část filmu může být pro někoho nuda po bombastickém začátku a automobilové honičce, ale druhá polovina je naprosto podstatná k tomu, co se film snažil říct o hlavní postavě. A na to, že se víceméně "nic nedělo" to stále bylo neuvěřitelně zajímavé. To řečeno - asi nikdy neuděláte napínavý film o tom, jak je někdo zaseknutý v životě na jednom místě. Tohle je ale sakra blízko. Zkrátka mind game o smyslu života vesmíru a vůbec. A scéna s Bohem je úžasná. ()

Tessie odpad!

Nevěřícně koukám na ta vysoká procenta. Tohle se líbí dnešní společnosti? No mě to teda hlava nebrala. Příliš chaotické záběry a barvy. Příběh, ve kterém je hlavní postava prostřelena skrz zadek a najednou je potom zase živa a stává se z ní hrdina... no nevím. Velká část filmu se odehrává v břiše veleryby, což už pro mě bylo po desítkách minut tak zdlouhavé a nudné, že jsem to vypla a raději šla žehlit. Až tak mne to nebavilo. Snad bych se musela pořádně přiopít, abych tomu dala víc než jasné slovní ohodnocení. Nikdy víc! ()

Daweflip

Hlavní hrdina je nerozhodný a ustrašený mladík, který zoufale touží po své lásce ze střední školy, ale nedokáže se k ničemu rozhoupat. Ani tehdy, když jeho milá čelí hrozbě znásilnění, není schopen jí pomoci a místo toho se klepe za rohem zabalený do klubíčka. Jeho strach a nerozhodnost jsou také příčinou jeho smrti. Tváří v tvář skutečnosti, že jeho život definitivně skončí už po 20 letech, se rozhodne bojovat ze všech sil o druhou šanci. Dostává ji a jeho život se mění o 180°. Brzy poté jej náhodou spolkne obrovská verlyba a začíná ta pravá podívaná... ()

Filty

Naprosto originální pojetí jednoduchého námětu s neskutečnými prvky expresionismu, který ve vás buduje atmosféru a napětí gradujícím způsobem a obsahuje nejoriginálnější a tudíš nejlepší pojetí milostné scény, jakou jsem kdy viděl. Dokonalost v umělecké branži! ()

clump

Genialni psychedelicka jizda tak neuveritelne nabita napady, vtipem a bizarnostmi, ze to snad ani neni mozne. Pro me jeden z nejlepsich "filmu" vsech dob! ()

merigieren

Jak již ostatní naznačili nejde o běžný animovaný film. Lze zde nalézt místa v nichž jsem byl unešen a vnímal sem jen rychle měnící se děj. Pak ale přišla změna grafiky, kde autor zaexperimentoval s koláží a 3D animací a bylo po atmosféře. Některé části stály za 4-5* jiné za 2*. Občas nebylo potřeba ani slov k vyjádření myšlenek. Rozhodně stojí za to tento film vidět, ale jednou to bude bohatě stačit. ASi bych dal 4*, bohužel se občas zjeví nešťastné experimenty s grafikou a proto dávám jen 3. ()

Five By Five

Zo začiatku som rozmýšľal prečo tomu dali takú otrasnú kresbu a nespravili to radšej ako hraný film, no po asi 20 minútach mi to bolo jasné... Miestami je to neskutočne šialené - z polovice v dobrom zmysle slova a z polovice nie... Príbeh je zaujímavý, ale nakoniec moja myseľ túto hru prehrala... ()

Jimmmy

Neuvěřitelná experimentální (jak po stránce grafické, tak po stránce obsahové) jízda, která má tak zběsilý nástup, že svou pusu budete schopni zavřít až po pár minutách. Hned po uvědomění, že logiku není třeba tlačit všude a že vám tenhle "úlet" během několika chvil rozbil veškeré filmové škatulky, do kterých byste ho rádi narvali, ale mávnete rukou a profrčíte spolu s hlavními postavami celým snímkem. Občasné grafické šílenství přejdete s úsměvem na tváři nebo vás může dokonce okouzlit, ale šílenství v hlavě pana Yuasi párkrát překročí hranice a z té smršti nápadů se vám občas může zatočit hlava. Z celkového hlediska se dá ale i tohle zkousknout, vždyť je to nakonec přece všechno jenom hra. 9/10 ()

Dr.Cilka

Ako originalnym sposobom ukazat, ze sa oplati zit pre pritomnost? Jednoducho - staci k tomu anime, ktore kombinuje neskobinovatelne styly (animacie), hrozbu smrti vystrelom do ritneho otvoru a perverzneho starceka, ktory zije 30 rokov v bruchu veleryby. ()

woo-hoo-hoo

Zdanlivo nezmyselná úvodná montáž všeličoho, evokuje rovnako silný " Čo to akože má znamenať? " pocit, ako tá istá montáž v závere vyvoláva záplavu krásy, štastia a radosti. Tento film si veľmi cením a určite patrí medzi to najzaujímavejšie čo som videl, a to nielen na poli animovaného filmu. ()

Pochtli

Tak nevím, co na tomhle mělo být tak ujetýho? Film tak trochu o ničem. Navíc film s hodnocením 81%?? Zas jednou velké zklamání. ()

spawn866

Opravdu tento anime film nejde popsat :) a i kdybych chtěl tak bych nemohl, protože jsem ho ani pořádně nepochopil :). Ale je to takové komediální psycho anime, určitě všem doporučuji, je to fakt něco. ()

Hacune

Jednoznačně jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy měla možnost vidět. Ale je to tak strašný, že jsem se do toho úplně zamilovala. Geniální neforemný bůh a útěk po vodě z břicha velryby jsou naprosto geniální a zcela mimo lidské chápání. To na čem jeli tvůrci při zrodu téhle příšernosti bych si docela ráda opatřila :D ()

ssamo

Hustodémonsky kruto šialený film, netypické anime. keď som to pozeral, zdalo sa mi, že toto nemohol robiť zdravý človek a ja nemôžem byť zdravý keď to pozerám. Ak som teda bol zdravý pred tým, než som si pozrel Mind game, a som zdravý teraz (to nie je úplne isté) tak to považujem za relatívny úspech. Keď toto autor netvoril na LSD, tak to musí byť ešte väčší šialenec ako niekto, kto to pozeral. Naozaj dosť veľa krásnych nápadov, nízky, takmer nulový, výskyt gýčov. Animácia mi spočiatku (iba na úplnom začiatku) trocha nesadla, ale po chvíli som ju ocenil, každopádne, je originálna... 8,5/10 ()