Krásná a bohatá Marie Clifford (Sarah Laine) si bude brzy moci koupit všechno, co si lze přát. V den svých 18. narozenin zdědí po své zemřelé matce obrovské bohatství včetně páru dokonalých diamantů. Vše se změní ve chvíli, kdy je její nevlastní otec Jay Clifford (Brad Johnson) obviněn ze znásilnění Eleny (Sandra McCoy), místní dívky s nevalnou pověstí. Marie musí rozhodnout, zda má diamanty použít k otčímově záchraně a stát se tak součástí příběhu plného podvodů, zrady, vydírání a vražd. Vyšetřování se ujímá agentka FBI Kristen Richards (Dina Meyer), která se pokouší rozluštit, kdo je zločinec, kdo oběť a kdo se nakonec stane majitelem samotných diamantů. (oficiálny text distribútora)

castor

Ten dělá to a ten zas tohle a všichni dohromady.. Aneb jak získat diamantové dědictví a jak se o něj svojí tupostí zase připravit. Uvidíme několik párů koziček, ale tím výčet "možných" pozitiv končí.. Majitelky všech těch koziček totiž hrají neuvěřitelně směšně, k čemuž jim pomáhá i stupidní scénář (samoúčelné dějové zvraty jdou do extrémů), nenápaditá režie a celý ten matný opar, který se nad tímhle sešroubovaným omylem vznáší. Holt, kdo chce kam, pomozme mu tam!! ()

Grogan

Tady můžu v podstatě opakovat jen to, co jsem napsal u dvojky. Nebýt sexy koček Laine a McCoy a jejich lesbických scén, tak by se nebylo na co dívat. Scénář je opět jen snůškou přiblblých zvratů a slovo logika tu radši nehledejte. Jednoznačně ale nejhezčí holky z celé série a celkově takovej neškodnej relaxační filmek. ()

eraserhead666

Trochu jsem čekal, že se v trojce konečně vydají trochu jiným směrem, ale prd. V podstatě jednička natočená úplně znovu odlišená jen podobou postav. Ale vadí to někomu, když tu lítá spousta děvčat jen v bikinách nebo bez nich? Jedinou vadou je, že již víte, co je která postava zač. Ale film, v němž se objeví má oblíbená Dina Meyer mě nemůže zcela nebavit. Zdá se, že mi tenhle styl sedí. ()

kingik

Marie Clifton (Sarah Laine) má po matce zdědit dva diamanty za 4 miliony dolarů. Její nevlastní otec ale zpochybnil dědické řízení a dívka se ke svému bohatství nemůže dostat. Vše se ale změní ve chvíli, kdy je otčím obviněn ze znásilnění dívky s nevalnou pověstí. Kdo viděl předcházející dva díly jistě ví, že i zde se bude hrát na největšího vychytralce nad všemi, a že podraz bude stíhat podraz, a nebudete až do závěrečných titulků tušit kdo s kým "peče". Oproti dvojce citelné zlepšení v příběhu i ve výběru dvou sličných hereček v hlavních rolích. Za zmínku stojí chytlavá hudba a mínusem je obehraný syžet, kterého se tvůrci drží víc než bylo potřeba. ()

Kingjiri

O jedničce se dalo mluvit jako o standardnim celovečeráku, dvojka vykročila do béčkovýho žánru a trojka bez zaváhání končí ve sféře TV filmů. Za nějaký dialogy nebo herecký scény v úvodu by se nemuselo stydět ani péčko a příběh už nemůže diváky minulejch dílů vůbec ničim překvapit. Aspoň, že si tvůrci byli vědomi známýho pořekadla "z hovna bič neupleteš", takže zase o něco zkrátili stopáž a častějc svlíkali holky. Kdyby nešlo o totální vykrádačku předchozích dílů, dal bych krásný dvě hvězdy, takhle jsem nucenej dát jenom jednu hodně silnou. ()

• Natáčení filmu probíhalo v amerických městech Los Angeles a Miami. (GASTON73)