Nevlastní otec Brittney Haversové Niles zahyne při havárii soukromého letadla. Brittney ale nezdědí jeho majetek v hodnotě téměř sedmdesáti milionů dolarů, ale pouze roční rentu pětadvacet tisíc. Zbytek připadne jeho společnosti, pokud se o dědictví nepřihlásí Nilesův přímý potomek. A ten se k překvapení všech přihlásí. Je to Maya Kingová, která tvrdí, že je Nilesova nemanželská dcera a ochotně se podrobí testu DNA. Soudní lékař Julian Hayes potvrdí, že je to pravda. Vyšetřovatel pojišťovny Terence Bridge, která má vyplatit pojistku ve výši dvou milionů, objeví několik nesrovnalostí potvrzujících, že havárie Nilesova letadla nebyla nehoda. Zjistí také, že Hayesův test byl podvod a do všeho jsou zapleteny Brittney a Maya, které lékaři slíbily část dědictví, pokud jim pomůže. Nechtějí se s ním však dělit, a tak ho zavraždí. Bridge dívky konfrontuje a nabídne jim mlčení, pokud mu vyplatí polovinou majetku. (Nova Cinema)

starbrejkr

Díval jsem se jen proto, že původní Nebezpečné hry mě dost příjemně překvapily - ve své době dost originální film a vychytávka se závěrečnými titulky neměla chybu. A o čem je dvojka? Je to jednoduše obšlehlá jednička, dalo by se skoro říci remake. Tím pádem už to sotva dokáže někoho překvapit (ledaže byste neviděli jedničku) a navíc Denise Richards je jen jedna. Absolutně zbytečné pokračování, hvězdu dávám za scénu ve vinném sklípku:-) ()

Chundys odpad!

Nezachránila to ani ta hezká prsa jedné z aktérek. Jinak prvnímu dílu se to snad ani nemohlo rovnat, vždyť to bylo tak šíleně zamotané, že to ani nedávalo smysl. První díl tedy originál byl krásně a jednoduše vymyšlen :-) a tohle? Tohle byla jednosuše sračka s krásnýma kozama jako bonus :D, bohužel byly ale krátkou chvilku :D ()

dopitak

Když to budu hodnotit jako pokračování, nemůžu dát víc než jednu. Když to vezmu jako že "jednička nikdy nebyla", je to průměrnej film. Ale protože jsou tam docela hezky vypadající ženy, které to zbytečně nepřehání s oblékáním, tak jako chlap podlehnu a dám možná i příliš hodně .-) Ale jak říkám, je to prostě dvojka a ty už bývají slaboučké (kromě Terminátora). ()

daEmoNickY

Nakonec jsem se nedudil. Nenudil. Prinos Dozvedel jsem se neco o jakemsi stromku. Ale do jeho znova-objeveni jsem to zapomel, takze (+) jsem se neco naucil. (+) Musim se pochvalit, ze sem zjistil prvni rozuzleni. Jsem proste dobrej! Jo. Nahody Pojistovak prisel na ruzne veci prazvlastnimi nahodami, nicmene by na tyto veci (=) prisel tak jako tak (ale nudneji) , ale nejspis nudneji. Zapletka Tento filmek jsem videl nahodou a asi od pulky, takze vim jenom jak to koncilo. (+) Lesbicka scena me malem prinutila sahnout do kalhot .... pro kapesnik. Potreboval jsem utrit mliko, jak jsem vyprsk "Sakra zase soft ...". (-) Nicmene jinak bych to prepnul; koukat se na slechtice, barbie a tahanici o 150 milonu bez spetky humoru http://librivox.org/newcatalog/search.php?author=oscar+wilde ? Dal se to zapletalo a rozpletalo pomerne slusne. Detektivky "moc nemusim", takze me to prekvapilo. Ti co louskaji Sherlocka Holmese tu asi nic nenajdou. (=) Na konci se mi prislo, ze nemeli moc vysvetlovat co se stalo predtim. Prislo mi to jako nejake vygumovaneho anime. ()

Patches1984

Říká se, že opakovaný vtip není vtipem, a u filmů tomu není jinak. Dvojka je v mnohém prakticky kopií jedničky, jen s trochu nudnějšími dialogy. To by samo o sobě zas tak nevadilo, pokud jste jedničku neviděli. Co ale celé druhé Nebezpečně hry sráží pod průměr jsou postavy. Nevím, jestli jsou jen tak blbě a ploše napsané, nebo se na výsledku podepsalo oproti jedničce slabší herecké obsazení, ale nějak jsem mezi těmi šablonovitými loutkami nenašel ani jednu sympatickou, skrze kterou by mě děj dokázal zaujmout. Škoda, pak bych tomu ty tři hvězdičky možná i dal. 4/10 ()

• Natáčení filmu probíhalo ve městech Los Angeles (Kalifornie, USA) a Palm Beach (Florida, USA) od 17. března do 4. dubna 2003. (GASTON73)

Denise a Neve opět spolu

Denise a Neve opět spolu

17.02.2006

Filmová společnost Mandalay nominovala na post režiséra připravovaného snímku BACKSTABBERS vyhasínající hvězdu Johna McNaughtona a hodlá do něj obsadit herečky Denise Richards a Neve Campbell, pro… (viac)