Když se Kelly O´Connorová a její otec Jesse přestěhují po smrti jejich matky do New Orleans, v domě kde se nastěhují se začnou dít podivné a hrůzostrašné věci. Kelly odhalí, že v domě straší duch Virginie, který potřebuje její pomoc. Otec jí to nechce uvěřit. Pomocnou ruku ji nakonec podá její přítel Cole. (oficiálny text distribútora)

ostravak30

Ach jo, u filmů podobné kvality se ptám: „Proč?" Proč někdo točí filmy s pochybnou kvalitou. Vždyť na tom ani nikdo nemůže vydělat. Každopádně u takové příšerné kvality bych čekal i kratší stopáž. Opravdu nemám důvod se rozepisovat, takže se pokusím být stručný. Za prvé: příšerné triky. Vsadil bych se, že i Casper by byl na roli ducha lepší než typ, který si vybrali tvůrci. Příšerné herecké výkony, zvláště kamarád hlavní hrdinky a pozdější přítel, doplňuje ještě hroší scénář. Celá zápletka je sice doslova duchaplná, nicméně provedení je jednoduché a zbytečně se vše natahuje. Přesně ten typ filmu, který je zbytečné sledovat. Nic vám to nedá a je to tak totální ztráta času. Nebo možná... Možná vám to dá pohled na filmy z jiné stránky. Uvidíte, co je také možné považovat za filmové umění a pouvažovat nad otázkou, kde berou umělci peníze na podobné snímky, u nichž je již předem jasné, jak kvalitní budou. To by mě zajímalo opravdu hodně, protože v tom případě bych své nápady také rád přetvořil ve filmy a jsem si jistý, že i s podobným balíkem peněz bych vytvořil kvalitnější film. ()

brasek odpad!

Jeden z najhorších filmom vôbec. To sa nedalo pozerať a tie svetlá... aj moja babka chodila cez noc a svietila do očí spiacim keď kontrolovala či v poriadku spia (...a to bol teda horor plný desu!). ()

Pollini

Hmmm, tak jakože ano. Zápletka je primitivní, žádné velké herecké výkony, ale je to lehký filmeček na oddech po těžkém dnů v práci. Budete se chtít podívat do konce 🙂 ()