Georgia Byrdová (Queen Latifah) žije v New Orleans. Je veľmi hanblivá a sníva o kariére kuchárky. Počas flirtovania so svojím kolegom v práci si udrie hlavu a je odvezená do nemocnice na vyšetrenia. Tam jej lekári objavia nádor na mozgu a oznámia jej, že jej zostávajú iba dva týždne života. Georgia dá následne výpoveď v práci, zbaví sa svojho majetku a vydáva sa na svoju poslednú dovolenku snov do luxusného hotela v Karlových Varoch. Rozhodnutá užiť si naplno jej zostávajúci čas si zarezervuje prezidentskú izbu, nakúpi najdrahšie oblečenie, rozhodne sa vyskúšať snowbording, zahrať si v kasíne. Jej životným štýlom sú uchvátení všetci v hoteli. Až na hotelovú manažérku a zopár hotelových hosťov, ktorí si myslia, že Georgia má v pláne narušiť ich životy a zničiť ich kariéru. Georgia si chce pritom iba  užiť každú jednu sekundu svojho života. (TV Markíza)

herr_carter

Pyšný reprezentant filmové kategorie s příznačným názvem " O hovně". Zatímco některé kusy, spadající do téhle divize, člověk musí v polovině vypnout, tenhle spadá do té pozitivní části, kde vhodným výběrem hlavního herce, zdatného křoví a ne příliš vtíravým citovým vydíráním filmového diváka i z ošklivého hovna může být spleten poměrně hezký a funkční bič..................moje hodnocení = 6 z 10. ()

killjezor

Velice příjemná komedie o jídle a prioritách člověka, když znáte svůj konec. Sice se neubrání několika klišé a lehce předvídatelných zvratů, nicméně je radost na to koukat. Známé prostředí, známí herci a Depardieu je jako šéfkuchař velice přesvědčivý. ()

jondoe

Vyborna oddychova komedia, ktoru som si uz dvakrat vychutnal v televizii. Queen Latifah mi bola vzdy sympaticka ale filmy v ktorych hra ona halvnu ulohu ma moc nechytili. V tomto filme vsak bola naozaj krasna a postava, ktoru stvarnuje je pre ako usita na mieru. Pribeh je zasadeny do ceskej republiky a mna preto velmi potesili aj cesky herci a tak isto aj mensia uloha Gérarda Depardieu. Posledne prazdiny je sympaticka a mila komedia zo solidnym scenarom a vyborne obsadenymi postavami. ()

Billie777

Taková průměrná, milá a navíc vkusná komedie. Sice s naprosto předvídatelným koncem ale i tak dávám čtyři hvězdy. Dala bych tři ale nakonec s odřenýma ušima čtyři a to hlavně za sympatickou hlavní představitelku. ()

joshula

Uvolněná a hodně nenucená komedie. Humorné scénky i skvěle vybraní herci, kteří dobře zapadají. Spestřením je i část filmu, která se odehrává v ČR. ()

dopita

Podobných komedií sem viděl požehnaně. Je to tradiční, neškodná komedie, která může vzniknout jen a USA. Naštěstí Queen Latifahová je mi celkem sympatická, takže, i když sem u toho občas brblal, tak sem u toho vydržel. Pro nás má film navíc přidanou hodnotu v tom, že se odehrává v Karlových Varech. Zkrátka další americká blbina, která moc nepobaví, ale ani neurazí. Budiž. ()

Hanys_ odpad!

No, to zase byla volba na sobotní večer. Bez herců (chtělo se mi brečet, když jsem viděl jak zase dopadl Depardieu), bez scénáře (ku.va to měla být svěží komedie?), ale zato s Alpama poblíž Karlových varů (se divím, že mě to překvapuje..) a s nulovým humorem... Prostě můj první letošní odpad patří téhle "komedii" s příšernou Latifah a jsem na to hrdý :) ()

Pussycat18

Po dlouhé době se v televizi mihla příjemná komedie! Navíc jsem si konečně všimla, jak jsou Kalamáry Vary :-) pěkné město! Asi se tam budu muset zajet podívat! Queen Latifah odvedla moc dobrou práci, opravdu a upřímně mi byla sympatická! Gérard Depardieu by měl být kuchařem, tak nějak mi do té role padnul. Jediné, nad čím jsem se pozastavila a co mi ve filmu přišlo podivně vyumělkované, byla Lucie Vondráčková... nemůžu si pomoct, přijde mi příliš afektovaná a upjatá a to se mi do tak uvolňujícího filmu opravdu nehodilo. Jinak super, můžu pochválit a doporučit. ()

wosho

Jediným kladem je šarm Queen Latifah, jinak Poslední prázdniny jsou zcela bezzubou romantickou komedií s rutinní režií (a to se mě od Wanga hrozně líbil jeho Smoke) a blbým scénářem. Na podobný námět musí mýt scénarista něco talentu, tady však měl v hlavě nasráno a tak scénář naplnil sračkama k posrání. ()

Paity

Jen proto, že se to také natáčelo i u nás a navítáte do Harachova a do Puppu ve Varech, se nazdráchám dá dokonce i dvě hvězdičky. ()

Petr.Kocfeld

Jako ujde to.Queen Latifah znam.Mela uz lepsi filmy.Zde neni uplne nejlepsi scenar.Georgia je trochu placha a pozdeji hodne utraci penize v Karlovych Varech...Jinak dej ujde,hlavni postavy jsou vcelku dobre.U me jsou to 2 hvezdy.Tato komedie pusobi obcas trochu zdlouhave a scenar ujde.Proto jen 2 hvezdy.Jinak hlavni herecka neni tak spatna...Poenta je vsak docela dobra.Nador v hlave hlavni hrdinky neni zase tak spatnou poentou. ()

Mafiapau odpad!

ZK*RVENÁ NEGERSKÁ RASISTICKÁ SR*ČKA! Víc o tom filmu nepotřebujete vědět. Snad jen jméno Queen Latifah. nejrasističtější film co jsem kdy viděl. A to jsem si myslel že Sestra v akci co se týče rasismu má jméno. TRY NOT TO RAGE-QUIT FILM CHALLENGE. ULTRA ODPAD!!! "Komedie"? Asi je vtipný že celý film je na brdo: "Černej charakter je jedinej co má něco v hlavě, obklopený bílými supremacistickými muži co umí p*ču". HAHAHAHAH.. -_-? Takže z bělochů tam udělají nejvíc patetické postavy, co jsou jen šprckou pro negra kterého musí každý litovat, protože je černý, takže je pod bílýma. Takto dámy a pánové vypadá rasismus v praxi. Potvrdit argument chtěli by jste? Oukej, jděte se kouknout na každou "komedii" s Queen Latifah. Tento člověk, je rasista. Děkujeme pěkně. (já jsem taky rasista jak Jupiter, jenže já na tom nestavím filmy..) Zbyčovat až do 19. století za toto.. ()

Sairina

Vtipná, jednoduchá a milá komedie, která Vás zavede do Karlových Varů, města uprostřed "velehor" :) kde padají laviny, kde se lyžuje, skáče z přehrady a dělá mnoho jiných zajimavých věcí. Příběh je prostý, americká prodavačka se dozví, že umírá, a tak se rozhodne splynit si svůj sen a navštívit grandhotel Pupp. Potkává zde mnoho významných i nevýznamných lidí, které si za svůj pobyt svým laskavým srdcem získá. Na konec vše dopadne tak, jak má. Jediné co mě trošku zaráží je, že prezentují jako jednoho z hlavních herců Gérarda Depardie, který mi ale připadá, že zde má jen o malinko větší význam než postava Lucie Vondráčkové. ()

Radim

Odhadnutelná, klišovitá komedie, u které se ale dá pobavit. Queen Latifah je ztělesněním sympatičnosti a pro mě povýšila film na snesitelnou úroveň. ()

DannyBoy80

Komedie u které jsem se docela hodně bavil. Queen Latifah mám rád, taktéž její hudbu, za kterou dostala Grammy. Lokace jsou fajn, ale netušil jsem, že kolem Karlových Varů jsou čtyřtisícovky, a já blbec jezdím až do Francie. By mě zajímalo kolik amíků s nechalo nachytat a přijelo do Karlových Varů s lyžemi :D Nenáročné, ale zábavné, Depardieu pohodový, Vondráčková trochu navíc, ta tam být nemusela. ()

České lázně ve filmu

České lázně ve filmu