Zachovalá pětatřicátnice, učitelka ze školky Sarah, se před osmi měsíci rozvedla. Pro její rodinu je to nekonečně dlouhá doba, a poněvadž s ní mají jen ty nejlepší úmysly, rozjedou plán, jak jí opět udat. Operaci vedou její sestry Carol a Christine, které za ni vyplní profil na seznamovacím serveru a přidají inzerát se značkou: Musí milovat psy. Za nějakou dobu si Sarah projde sérií bizarních schůzek na inzerát, v úvahu by však připadal jediný, ale svým způsobem zajímavý stavitel lodí Jake. Jake by s ní rád dál rozvíjel vztah, ale Sarah ho nepustí dál, než sama chce. Mezitím dojde v její práci k dalšímu setkání - s nedávno rozvedeným otcem jednoho z jejích svěřenců Bobem. Bob je okouzlující, uvolněný, prostě dokonalý. Není to však všechno příliš krásné, než aby to byla pravda? (oficiálny text distribútora)

emo

Veľmi príjemná záležitosť na dlhé zimné večery... Tento film nemá inú ambíciu, len navodiť príjemnú atmosféru pre krásne chvíle s polovičkou... ;))) ()

angel74

Příběh sice není zrovna originální, ale když přihlédnu k danému žánru, tak nemám problém tuhle milou romantickou komedii ocenit čtyřmi hvězdičkami. Je to pohodový film, který už jsem párkrát viděla a vždy se při jeho sledování příjemně zasnila. ()

otík

Sice hodně slabých 80%, ale přeci jen jako starý romantický bard nemůžu slevit. Celý film se nese v těžce pohodové atmosféře a především citlivě vybraná hudba a písničky dotvářejí tento romantický filmeček do sladké a chutné podoby. Hlavní hrdinka i hrdina jsou sice po rozvodu hodně zmatení, zranitelní a nervózní, přesto si k sobě i díky psím mazlíčkům a především touhy po pořádném vztahu cestu najdou. Není to sice cesta přímá a bezbolestná, ale divák ji rád podstoupí, neboť ho na cestě za happy endem provázejí příjemné herecké persony (zajímavá Perkins, okouzlující Plummer, darebně rozkošný Mulroney), neustále přítomný úsměv a pár podařených vtípků. ()

Mylouch

Romantická užitková záležitost o chvílích, kdy se mnozí z nás učí dívat na svět jinak. "Dva chlapi tráví odpoledne tím, že se dívají na Dr. Živaga. Něco tu nehraje !" Zralé ženství D.Lane a incestní téma po americku, ale naštěstí další kočka už je na cestě. Jemné vtípky prozrazují v našich krajích málo známou scénáristickou práci.. ()

Magneto

Som zvedavý kedy ma takéto milé a najedno kopyto komédie prestanú baviť...Osobne dúfam že nikdy, pretože by to znamenalo že sa stávam cynickým nafúkancom ;-) Hlavnou devízou filmu sú herci John Cusack a Diane Lane...Bez nich by to bola nuda a takto som sa kráľovsky bavil.Btw "Matka Tereza" je super :-))) ()

Tyny

Od filmu jsem čekala větší nadprůměr, jelikož Cusack prostě umí. Snímek mně trošičku zklamal tím, že je to vlastně obyčejný romantický film, kterých je plno a všichni si jsou svou hlavní podstatou neuvěřitelně podobné. ()

TO

Milá, optimistická, kýčovitá romantická komedie o seznamování. Na mě možná příliš ukecaná, ale i tak příjemná. Diane Lane je fajn jako vždy a Elizabeth Perkins jakbysmet. Komerční průměr, který potěší. ()

Pavlínka9

Diana Lane na mě prostě nepůsobí jako "třicátnice"...To fakt ne. A ještě víc mi k ní nesedne John Cusack jako její "partner". Je tu snaha o "vtipnou komedii", kdy se všichni kolem Sarah snaží dodat krásné a milé muže na fotkách, aby pár minut zůstali na ledničce a pak putovali do koše...Ukázka kouzla internetu a seznamování přes něj - to chápu, že je v té době bráno jako veliký průlom :) Ale nejvíce byla úúúúžasná Stockard Channing, jež je kouzelná i po šedesátce :) Je to podprůměrný americký film, který nemám touhu vidět znovu, ale pro ženy, které milují romantické filmy - je jako dělaný ;) ()

zdenny

žádná sláva. Romantiky a tím i lásky mi film moc nenabízí. Postavy také nejsou moc prokreslené. Diane Lane vypadá celkem sešle. John Cusack to nezachrání. A samozřejmě, jak už to v amerických romantických komediích bývá (a co mám rád), chybí vygradování v závěru. Jo a vlastně vůbec nevím, proč jsem napsal romantická komedie. O komedii se snad ani nedá mluvit a vlastně ani moc o romantice. Takže si myslím, že kdyby režisér více přitlačil na pilu, bylo by z toho průměrné melodrama. ()

ybuko

Tuctovy rychle zapomenutelny romanticky produkt, ktery drzi pohromade jen diky dvojici Lane & Cusack. Film udelany tak okate podle sablony, az to skoro urazi divakovu inteligenci. ()

Aven

Stokrát použité schéma romantické komedie po stoprvé. Nicméně herci jsou fajn a jako zpestření cesty se žlutým autobusem je tenhle film ok:) ()

Mr.Dogman

Odpočinkové filmy, který občas nudí, ale občas i pobaví :) MILUJU INTERNET. JE TO SMĚS REALITY A FANTAZIE. ÚČTY NA NĚM MŮŽU PLATIT NAHÁ. ()