Volné pokračování hororu Dům tisíce mrtvol - pár měsíců uběhlo od doby, co rodina masových vrahů Fireflyových poslala k odpočinku několik svých posledních obětí, mezi kterými byl i poručík George Wydell, bratr současného šerifa. Ten spřádá na Fireflye, v médiích proslavené jako Ďáblovy odvržence, osobní vendetu. Při obklíčení jejich domu přesilou místních policejních jednotek se dvěma členům rodiny podaří z domu prostřílet a utéct. Za jejich dopadení je Wydell schopen obětovat snad úplně všechno. Prozatímní neúspěch ho donutí najmout si Nesvatou dvojici, dva neméně brutální texaské vrahy. (oficiálny text distribútora)

Sfinkter

Bezbožná jízda, která se od prvního dílu liší hlavně realističností a úbytkem humoru, což společně s režisérským umem vytváří unikátní ódu na přímočaré násilí, která pohřbívá poslední špetky optimismu. Tato ostentativní brutalita je velmi chytře podaná a vlastně odrazuje od násilí jako takového mnohem více, než běžné akční filmy, ze kterých by se mohl někdo inspirovat. Za scénář by se nemuselo stydět lecjaké drama a vyvrženci se u mě stávají uměleckým dílem (i díky práci kamery a hrátkám s obrazem). Nejlepší Zombieho film. P.S. Hrdinové opravdu neexistují. Extra bonus - závozník vyvražděné kapely v motelu nosí triko Cheap Trick - mé oblíbené skupiny. ()

BROKEN_

Páni, nečekal jsem že to bude tak dobrý. Je to lepší než předchozí díl. Přibyla akce, horor se dá říct vytratil. Opět tu máme jako v minulém díle brutalitu. Rob Zombie na mě udělal tímhle filmem dojem. Konec byl šokující. A proto jsem na třetí pokračování hodně zvědavý. Slušné 4*. ()

TO

Sadistická kriminálka – sex a násilí. Obsahuje též podrobný návod jak opíchat slepici, nebo skvělý písničkový šlágr: číňanky-japonky chtějí lízat prdelky. Trochu jiný styl než u Domu tisíce mrtvol, né tak bláznivý, více syrový. Kromě sado-maso scén je to ale dost nuda a víc jak ** si tohle béčko rozhodně nezaslouží. Řekněme si to upřímně přátelé, je to totiž pěkná kravina. ()

Raven0

Docela dosti zábavný horor. Nevím jestli lepší než první díl, přeci jen mi zde trošku chyběli jakési zběsilé klipové záběry, hra s kamerou a různými filtry, které z jedničky udělali vcelku zajímavý film a které ho odlišovali od podprůměrných béček. Na druhou stranu druhý díl působí komplexněji a nenudí. Atmosféra je opravdu velmi podařená a herci působí příjemně. Jen nevím, jaký to mělo význam, přišlo mi, že režisér chce tímto snímkem naznačit, že i psychopatičtí masoví vrazi jsou také jen lidé, a občas vcelku zábavní. Což mi přišlo trošku přitažené za vlasy... ()

Cushing

Blbina, ale ta hudba mě dostala. A závěr filmu byl pěkně udělanej, jak to fáro opustí silnici -- a život vytyčenou trasu. Ty katárky do toho... Dá se to stáhnout z Youtube, osolit zvuk a zbourat tím panelák... ()

MiCM

No lepší pokračování prvního dílu. Každopádně na konci hraje skvělá hudba při záběru nad americkými státovkami, což je z mého motorkářského pohledu maximální zážitek. ()

Koocik

Todle byla vážně super jízda po celý čas filmu. Naprosto dokonalý snímek a jeden z nejbrůtálnějších filmů, který mi opravdu padl do noty. Skvělé herecké obsazení a ty jednotlivé charaktery = vážně skvěle zahráno. Jelikož se jedná o pokračování, kde první díl mě vůbec nenadchl ba spíš naopak, jsem se rozhodl todle zkouknout. A plně jsem to hltal od začátku až do konce. Navíc skvěle napasovaná hudba, která tomu dodá hnedka o třídu větší švih. Jen tak mimochodem si vzpomínám, jak jsem před několika lety psal o tomhle díle referát v prváku na gymplu a učitelka z toho byla tak nadšená, že se na to pak musela kouknout taky a dost jsme si o tom pokecali :D. Ač nejsem fanoušek Zombieho, tak todle se mu fakt povedlo (asi za celou jeho tvorbu je tohle zatím jediný). ()

Compadre

Brutus jak sviňa...Krvavá oldschool jízda nadopovaná hrubým násilím, černým humorem, hláškama a sympatickým erotickým nádechem. William Forsythe je šerif jak víno a vlastně celá herecká sebranka v tomhle nářezu je velice sympatická. Danny Trejo - drsňák každým coulem, Sid Haig to je poznávací znamení pro filmy tohoto druhu, Michael Berryman to je taková moje srdeční záležitost a pak hlavně Sheri Moon...takovu buchtu aby človšk pohledal. Krááááása! :-) ()

Danny F.

Ne, to ne, dům tisíce mrtvol je rozhodně zajímavější. Toto je nevýrazné, nezajímavé a bezduché a s hororem to snad nemá ani nic společného. 30% ()

PanFilmov

Zase jeden do zbierky horrorov podľa skutočnosti, dosť ma zaujal niečo podobné ako texaský masaker, zase hnusná dementná rodina, ktorá zabijá každého kto sa im pripletie do cesty, bol som trošku sklamaný keď ten hnusný šmejd, s ktorým škoda že neukázali čo sa stalo zabil šerifa, síce šerifovi tiež riadne preplo v palici, ale každý by sa asi zachoval rovnako keby mal po kope takých odporných šmejdov, a taktiež mu zabili brata takže nie je o čom, už som si začínal myslieť že utečú, ale pekne ich dostali. Snáď jediná chyba filmu je tá, že udalosti, ktoré sa stali boli slabo vysvetlené, nepovedali čo bolo s tým posledným členom rodiny, dosť to pokazilo film, pretože na konci som čakal vysvetlenia, síce nejake tie vysvetlivky boli ale jednoznačne to nestačilo :(:( ()

Brain-D

Pokračování příběhu rodinky, která měla plný barák mrtvol a dělala s nimi moc pěkné věci :) Tady už není taková hororvá atmosféra jako v prvním díle. Předbíhaj se tu v krutost trojka z rodiny (Klaun, Otys a bloncka) vs. šéf policie... ()

Blue.Poison

O chlup lepší než Dům tisíce mrtvol, ale pořád žádná hitparáda. Být tam o něco víc nadsázky asi bych byla spokojenější. Děj je oproti grotesknímu pojetí postav zbytečně moc vážný. Nicméně chválím zpomalené záběry, protože tyhle pasáže dodávaly snímku duši. ()

fefee

Drsné, krvavé, nechutné, zvrhlé a zvrátené ale zároveň štýlové, svojské a zábavné v Rodriguez-ovskom duchu, to sú Vyvrženci pekla a ja som sa bavil. ()

lykan9

I když se jedná o volné pokračování hororu Dům tisíce mrtvol a zároveň se Vyvrženci pekla také označují jako horor, tak se rozhodně o horor v pravém slova smyslu nejedná. To však rozhodně není na škodu. Rob Zombie totiž vzal ty nejlepší postavy z předchozího filmu a natočil s nimi vynikající akční thriller šmrcnutý road movie. Oproti předchozímu filmu mají Vyvrženci pekla jedno opravdu veliké plus a tím je herecké obsazení a pojetí i vedlejších postav. Každá z postav měla něco, čím byla sympatická a zapamatovatelná. Určitě se jedná o nejlepší film od Roba Zombieho, který jsem doposavad viděl. ()

MencaCZ

Zhruba lehce za půlku filmu jsem si myslel, že je to jasná "pěti hvězda" Poté začalo moje nadšení mírně opadat, přeci jenom bylo to pořád na to stejné brdo a začínala to být trochu nuda. Nicméně i tak výborný snímek, takhle podle mě má vypadat neošizená BÉČKOVÁ řežba za kterou by se ani pan Rodrigez nemusel stydět. Prostě krev, ostří chlápci a lehké děvy (i když tady dost "vyzobané slunečnice" nicméně díky tomu se tam přesně hodily) ()

ABCD Marta

VEČER S LIDSKÝMI HOVADY (čtvrtek 14.7. 2012) - II. část /// Názor, vyjadřující mé pocity po zhlédnutí pokračování filmu House of 1000 Corpses, zní asi takto: The Devil's Rejects je, dle veřejného mínění, nejlepším Zombieho počinem, a proto jsem k němu přistupoval lehounce vhlký, leč opak se ukázal být pravdou a já myslil, že po dvaceti minutách stopáže to vypnu, koliko hloupostí, křeče a klišé jsem zřel. Neukvapil jsem se však, a po chvíli přemýšlení, zda pokračovat či nikoli, jsem zvolil možnost první a ve stopáži pokračoval, což se ukázalo být správným rozhodnutím. Náhle totiž na mne vybafl tam vtip, tam zábava a tam překvapení, až se mi zdálo, že sleduji úplně jiný film, toliko entuziasmu se zjevilo. A když se pak pomalými kroky snímek blížil ke konci, nechtělo se mi věřit, že to pro tentokráte vyjde a Zombie dorazí do cíle jako vítěz. Ovšem nejspíše jsem to zakřikl moc brzy, neboť v okamžiku, kdy se režisér objevil v cílové rovině (cíl chápaje jako něco, na co si většina tvůrců netroufne a když už, nedopadne to dobře, avšak Rob Zombie ukázal, že na to koule prostě nemá též, takže namísto, aby film zakončil důstojně a především nekorektně, to podělá a nasere tam klišé o sto sedm), přičemž zbývalo jen několik málo metrů, se stalo něco, co bez diskuze změnilo můj celkový dojem, takže se konečné hodnocení zúží na prosté...blink, za dvě teda. ()