Powder park

Max a Fibbes zo všetkého najviac miluju snowboard. A pred sebou majú ten najkrajší možný výlet, o ktorom už dlho snívajú. Stráviť pol roka v Rocky Mountains v Colorade v spoločnosti tých najlepších a do sýta sa vyblázniť v poriadne hlbokom snehu. Ale všetko je nakoniec inak. Po počiatočnom sklamaní sa však jeden sen pomaly ale isto začína premieňať na sen iný... (oficiálny text distribútora)

Kamca_

Viděla jsem zatím jeden díl a jsem nadšená. Dalo by se říct, že mi všechno sedlo. Herci se mi na Němce hodně líbí, což je div. A musím vyzvednout hlavně to prostředí Alp. To je hodně super, takže zatim dávám 75%. Jsem zvědavá na další díly. - oprava: bohužel jsem viděla i další díly a prvotní nadšení opadlo a stal se z toho jen slabý průměr. Prostředí je furt super, ale ty dialogy sou chvílema opravdu trochu stupidní a taky mě dost vadí to neustálý souložení v každým díle. To by tam vážně bejt nemuselo. Hlavně, když to dávaj v televizi přes den. ()

Ozo odpad!

Další slátanina s bandou bezduchých retardů, kterou můžeme sledovat díky matičce Nově. 3 % za tu jednu hezkou 'herečku', jejíž jméno mne ale vůbec nezajímá. ()

Herr_Flick odpad!

Miluju hory, miluju board. Jenomže s Powder Parkem přichází jen další výsměch. Nejde o nic jiného, než kopie teenagerovské pakárny, která je vlastně ještě otravnější než reklamy (ale kdo jiný, než jistá česká televizní stanice vyplivne takový už zastaralý paskvil zrovna v době oběda. Pravda, tohle není o televizi, je to o seriálu). Někdo může namítnout, že na hodnocení je brzy, ale těžko se změní něco v partě olizujících se šampónů s bárbínama a vyloženě špatné práce filmařů. Záběr z blízka – připosraná holčina sotva drží balanc, střih, rázem jako bys viděl Gretchen Bleiler, olympijskou vítězku. To nemyslíš vážně. Powder Park je přesně to, co nepotřebujeme, čeho bylo příliš. 10% pouze za krásné prostředí. ()

bukowski83

Nejspíš nebudu cílovou skupinou tohoto německého seriálového veledíla, takže to vzdávám hned po prvním díle. A to že do nás naše milovaná TV Nova sype deset let starý německý seriály, mě jednoduše vytáčí - Vypnout je jen začátek! ()

sarkareifova

Někomu to může připadat jako kravina, ale po pravdě tenhle seriál mě nadchnul. Koukala jsem na něj pravidelně a nevynechala jsem ani jeden díl. Herci se mi hodně líbí i přes to že jsou Němci. Skvělé je prostředí Alp. Některé scény jsou sice trochu stupidní a hlavně by nemuseli v každém díle souložit. Ale i přes toto všechno musím konstatovat , že jde o jeden z nejpovedenějších německých seriálů. ()

gefr

Tenhle seriál nikdy nebudu sledovat pravidelně, ale jako oddechovka je ideální. Prostředí vypadá dobře a banda šamponků nevypadá zas tak zle. *** ()

Hookins86 odpad!

Džízis Krajst! Včera jsem skouknul ráno opakování jednoho dílu a to mi stačilo. Všude byly buď hodiny, nebo nebo ten blbinec na Coolu a málem mě to stálo život. VAROVÁNÍ - Vysoce nezábavná, bezduchá sračka - ODPAD... ()