Keď veliteľ špeciálnych jednotiek Marshall Lawson (Steven Seagal) stratí pri chladnokrvnom a zdanlivo náhodnom útoku všetkých svojich mužov, považuje za svoju svätú povinnosť osobne prešetriť pozadie týchto brutálnych jatiek. Pri svojom pátraní zakrátko narazí na vojenskú operáciu CTX Majestic, ktorá podlieha takému vysokému stupňu utajenia, že sa armáda, aby jej existenciu a priebeh uchránila aj naďalej, rozhodne Lawsona urýchlene odstrániť! On je však neúprosný, a púšťa sa do nemilosrdného a nerovného boja proti organizovanému drogovému obchodu, ktorý zrejme tajne riadi ktosi priamo zvnútra armády! (TV Markíza)

SOLOM.

Tak další zářez do rakve. Seagal už dávno není tím kým býval a věk (potažmo v jeho případě váha) se nedají zastavit. Pořád patří mezi moje největší oblíbence, jenže to jen díky svým starým filmům. Z jeho novější tvorby je mi místy až na blití a pro jeho dobro bych mu radil, ať to raději zabalí dokud je ještě čas. Ty zpomalené scény byli opravdu chytrým tahem, jak zamaskovat nemohoucnost hlavního hrdiny, který už nestačí pobrat dech po jedné otočce. Máchat rukama ovšem ještě umí a sem tam přidá i nějakou tu hlášku, které se dá i zasmát. Asi nejvíc z celého filmu se mi líbil výběr ženských. ()

becki_tu odpad!

Takhle to dopadá, když je režisér absolutní břídil, který má ještě k tomu k dispozici hodně omezený rozpočet a omezeného scénaristu, který zakomponoval do příběhu i sci-fi žánr, který zde reprezentuje jakási droga, která z lidí dělá na počkání profi zabijáky. Za tohle dílo se snad musí stydět i sám Steven. ()

PROROK14

O joooj, zas Seagal. Čo to asi tak môže byť sám seba sa pýtam. No veď samozrejme odpad ako inak po roku 2006 nič iné ani netočíme že Pišta. A najlepší komentár dal jednoznačne "Lateef" ()

Tommassi3

"Možná nevím, co dělám, ale můžu to dělat celou noc.." ;) Tak tohle je opravdu síla !! Těžko říct, zda jsem už někdy něco podobného (ne)viděl.. Spíš neviděl, ono tu totiž v duchu rčení, že tma všechno skryje, hned z několika podstatných důvodů skutečně nic není vidět, jednak aby divák získal dojem, že Stevie aka těžkotonážní Wolverin neváží víc než ten Hummer, do něhož se málem nenasoukal, pak aby jeden nepostřehl naprostou absenci chorea rádoby bojových sekvencí, když nejdéle zjevně kucí a holky nacvičovali, jak co nejelegantněji projít zdí, a nejspíš i proto, že tuhle scifi žumpu Keuschova pomatená družina natočila za jednu jedinou noc.. Za úplňku nejspíš !! ;) Nemám pochopení pro hloupé příběhy, které se snaží vypadat zajímavě, ale stejně jsem byl, já hlupec, velmi zvědav, jak tohle jen může dopadnout.. A ejhle, titulky, a nejsem z toho vůbec moudrý !! Nezbývá než si to dát znovu !! Pokud se nabízí otázka, proč tuhle filmovou lobotomii podstupovat dobrovolně znovu, pak vězte, že ačkoliv jen těžko najdete řemeslně - A to naprosto po všech stránkách !! - diletantštěji a hloupěji natočený kousek, je to vlastně svým bizarním způsobem velmi zábavná podívaná.. Asi jako záběry z ukrajinské poslanecké sněmovny !! Myslím, že v rámci zdraví diváků by měl Štefan radši zůstat před ledničkou a ukázkový megatrapák Michael Keusch u toho svého focení !! Ačkoliv jak jinak by měl vlastně vypadat film od režiséra, co je napůl Němec a napůl Kanaďan.. ()

Andersis odpad!

Trapná blbost. Stevnův druhý nejhorší film. Keusch neumí točit. Seagal neumí zhubnout. Nikdo nic neumí!!!!!!!!!!!!!!!! Podle mě je to nejzesranější film ,či co to je, od našeho mistra. ()

Ridick odpad!

tak zacnem hned uvodnymi titulkami, kt. nemali akoze ani stipku zmyslu a boli dost dlhe na moj vkus. nasledne ma dojal "prepracovany" scenar a neuveritelne originalny pribeh o droge, kt. z vas urobi vrazdiace monstra s velmi odolnym telickom - musim sa zamerat aj na prehladnost vo filme, pretoze akosi dost casto mi unikalo kto je na cej strane, kto je nepriatel (samozrejme vsetci v okoli seagala su hrdinovia, to mi je jasne), preto odporucam sledovat tento film velmi pozorne a nie ako oddychovku pretoze vam unikne hlavna pointa filmu a tou je - neviem. este musim pochvalit rekvizity - vid akcne sceny a zameraj sa na tvrdost stien a tehlovych budov ()

vegetol.mp

Příběh tohohle filmu je zábavnej. Začne se natáčet akční sci-fi o emzácích a skončí to jako akční kravina, kde není po mimozemských civilizacích ani stopy. To vše na přání producentů, kteří četli scénář a verzi o emzácích schválili a dali do výroby. Ale pak se asi rozmysleli, či co. Seagal se jim na to vysral a nenatočil svý postsynchrony. A tak celej film nedává smysl a ty chybící postsynchrony dodělal nějakej ochotník z lokálního divadla odněkud z Texasu, či co. Ty vole, tak tohle jde jen v Hollywoodu. ()

maverick10

No paaaaani, takhle spatny dialogy jsem uz dlouho neslysel ani v takhle beckovych filmech. Daleko smysluplnejsi rozhovory jsem slysel mezi partou skejtaku na kuř-pauze o velke prestavce za trafostanici. ()

SallyZen

No, tak jako typicky blbá Seagalovka. Od těchto filmů se nic čekat nedá, ale možná jsem to aspoň trochu lepší čekal. Dělal jsem si asi falešné naděje. Ještě k tomu, když do toho zapojí Fantasy prvky. Bóože.. 20% ()

Martin741 odpad!

Steven sa nam v tomto filme predviedol ako Marshall Lawson, ktory vysetruje vrazdu svojho timu, pricom ide o nejaku CTX, co neviem ani co to je. Cely film sa odohrava v tme. Preco ASi? Odpoved nech si najde kazdy sam. To, ze Steven je herecka tragedia, predviedol uz vo filme Patriot alebo Cizinec. Cely film je biedne zrezirovany, pricom scenar asi pisal absolvent osobitnej skoly. Jedine tak sa da vysvetlit jeho uroven. No a Stevo evidentne kombinuje svoje aikido so sumom. Davam definitivne 0 % a skoda dalsich slov, lebo by som musel sklznut k vulgarizmom najhrubsieho zrna. Najhorsi Stevov film. ()

Morzael

Ok a dost! Jako herce Stevena neberu, film byl total brutal propadak. Ale jestli jeste nekdo rekne o Stevenovi ze se neumi hejbat nebo ze je to uz starec, tak at se zamysli, co je proti nemu on. V soucasny dobe je to jeden z nejvetsich mistru Aikida a ja si ho velice vazim. To, ze tam nic moc nepredvete, neni jeho chyba, ale toho antitalenta Keusche... ()

Seag

Ach jaj.Steven prepáč ale tentoraz musím priznať aj ja že si to vážne pokašľal. Sračka toho najväčšieho kalibru. Michaela Keuscha nemám rád, a ked budem vidieť že so seagalom točí nejaký film hned budem vedieť že to nedopadne dobre. Jedniné dve veci ktoré sa mi ako tak páčili sú, že seagal schudol a že mu dali take typické gangstarsko-vojenské meno Marshall Lawson. Ja ti tych 5* dám vždy ale to len preto že si môj naj naj herec. ()