Kdo letos zlobil a kdo byl naopak hodný? To se dozvíte ve zcela novém příběhu o vánočních přípravách a oslavách. Scénář tentokrát svedl dohromady Santa Clause i Mickey Mouse, ale také všechny jeho Disney přátele. Uvidíte, že je důležité otevřít svá srdce, abychom poznali pravé kouzlo Vánoc. Zasmějete se groteskám, kde se tvrdohlavý Donald marně snaží vzdorovat vánočním náladám a pobavíte se, když Mickey a Pluto dostanou velkou lekci o síle přátelství. Oslavte vánoční svátky s vašimi oblíbenými Disneyho postavičkami - v novém stylu a s novými příběhy. (oficiálny text distribútora)

ostravak30

Kde jsou ty časy, kdy krásné ruční animace měly své kouzlo. Právě postavičky od Walta Disneyho tak vypadaly úplně jinak. Ty moderní animace hodně umožňují, ale tu původní krásu nenahradí. Samotný film se skládá z epizod příběhů jednotlivých hrdinů se různorodými kvalitami. Některý příběh je dobrý, jiný nudnější. Ještě jsem objevil jednu věc. Kdo se pozorně zaposlouchá, třeba uslyší, stejně jako já, střípky hudby z jiných filmů. Já slyšel hudbu ze Sám doma a Pán prstenů. ()

JohnnyD

Minimálne o triedu horšie ako predošlý film. Na moje osobné prekvapenie počítačová animácia mi vôbec nevadila. Problémom sú samotné príbehy. Je ich päť a ani veľmi to príbehy nie sú. Goofyho a prvý Minniein sú viac sledom gagov a pesničiek ako príbehom. Jednoznačný highlight je Držgrošova časť so skvelým záverom, ktorý drží latku postavenú prvým filmom. ()

Olík

Ke sledu Dysneyho „hou hou hou“ historek jsem se dostal tak trochu nedobrovolně, jako otec neoficiální předsedkyně Mickeyho klubík fanklubu……….no a bavil jsem se o poznání méně, než můj dvouletý potomek. Nemám nic proti Donaldovy a spol……….na televizních Duck Tales nebo komiksu Micky Mouse jsem vyrůstal, ale už jsem asi věkově někde jinde………ani vánoční atmosféra mne nedokázala obměkčit. Za dcerku můžu konstatovat „dobrý“……….byli tam kačeři, byli tam myšáci, byl tam Goofy……..takže „dobrý“ :D ()

Shakers

Prvý diel ma krajšiu animáciu, no ani ta modernejšia animácia nezráža moc s hodnotenia a celkovo sa jedná o ďalšiu príjemnú vianočnú zábavu. 75% - 4* ()