Dobrodružstvá na planéte detí

• Česko Dobrodružství Žraločáka a Lávovky (viac)

Dobrodružství Žraločáka a Lávovky přináší nonstop zábavu s hollywoodskými hvězdami Davidem Arquette, Kristin Davis a Georgem Lopezem. Každý vždycky věděl, že Max má bujnou představivost, ale nikdo netušil, že jeho nejdivočejší výmysly - chlapec vychovaný ostražitým obrovským bílým žralokem a dívkou se silou sopky - jsou skuteční! Teď tito dva křehcí vychovatelé Maxovi ukáží, že i obyčejné dítě může být něčím výjimečné! Ohromí vás spousta speciálních efektů a uvěříte, že se v tomhle úžasně zábavném filmu i ti nejmenší snílci můžou stát velkými hrdiny! (oficiálny text distribútora)

Dharter

Filmy o tematice snů jsou obvykle fajn, pokud jsou v nich jasně stanoveny pravidla snění. Nejsou-li, pak se jedná o primitivní film. V tomto filmu veliké plus je Lava Girl, která byla kompatibilní s mým zrakem, dosud nevím z jakého důvodu. ✔ ()

Morholt odpad!

I přes z pola zalepený oči mi byl o velikonočním ránu naservírován příšerný zážitek, což bylo ještě umocněno tím, že tvůrcem byl jeden z mých oblíbených režisérů. Na tohle bys měl Roberte hodně rychle zapomenout. ()

Tommassi3

"Mlíko je ještě teplý !! Za chvíli usne.." - "Tumáš !! Polštář z tureckého medu !!" ;) Ta pachuť tureckého medu tu skutečně je, ovšem tak tragicky bych tenhle Rodriguezův bizarní Nekonečný 3D příběh neviděl.. Nejen Max, ale i Tarantinův nohsled se může chlubit Maximální fantazií.. A přiznávám, že se mi mladej Lautner, ten homoupíří král oceánu, s tou svou sympatickou sebeironií zdá stále zajímavější.. ()

Terva

Ten film má tři základní klady 1 - Natočil ho můj oblíbenec Robert Rodriguez. 2 - Byl ve 3D. 3 - A já se na něj vydržl dívat celou dobu a ještě jsem se bavil. Parta mexickej vrahounů natočí prostou a jednoduchou zábavu pro děti. ()

corpsy

SPY KIDS boli Rodriguezovým príjemným spestrením do detského žánru. Jeho ďalšie časti, už len naberali na absurdnosti a vrchol v tomto smere dosiahol Robo v inom, pre infantilného diváka zameranom filme. V 3D, v kine to mohla byť sranda a guilty pleasure, ale ináč je to len trávenie za dobrým obedom. ()

draggo

Spy Kids mám moc rád, takže jsem k tomuto nepřistupoval se stejným despektem jako ostatní hodnotící. No a musím říct, že mě se to líbilo. Příběh se točí ohledně síly dětských snů, což je téma které se mi moc líbí. Obecně sny jsou záležitost která mě svým způsobem uchvacuje, takže jsem jen rád za tento film, který sny pojal velice tvořivě (na rozdíl od sterilní sračky Inception). Kdyby mi bylo 10, tak bych nekoukal na nic jiného než právě na filmy typu Spy kids a tohle. Hezkých nápadů je spousta, akorát některé nejsou bohužel tak úplně dotaženy (třeba motorka a skútr). A taky je pravda že triky mohly být trochu lepší, i když možná to byl záměr. Suma sumárum jsem velice spokojen, pro děti je to skvělý snímek a my ostatní si můžeme hezky zavzpomínat na dětská léta. Zkuste se na to podívat dětskýma očima a pak teprve hodnoťte... /viděno v TV: 85% a 4*/ ()

Krissty

83. nejhorší film?? Znám spoustu horších filmů, které by si zasloužily takové "ocenění".. Mě tenhle film celkem dost bavil jako malou i dnes. A bavilo mě to víc než Spy Kids, takže o svém 3* hodnocení vůbec nepochybuji.. :))) ()

Macejko odpad!

Dôvody, prečo sa Rodriguez rozhodol natočiť scenár svojho usopleného syna, ma napadajú dva. Buď úplne stratil súdnosť a rozum, alebo chcel synčekovi nejako kompenzovať to, že ho v Planet Terror odbachne. ()

Her0.89

Začalo to slibně ( Hele to je žraločák, toho nesmíte kousnout kluci. Je to kamarád :D). Ale chvíli na to to začalo být dementní až jsem se v tom začínal ztrácet. Nakonec tam pak bylo ještě pár úsměvných scén, ale to je tak asi všechno... dám dvě, ale lituji toho. ()

Bat55 odpad!

Aj jedna hviezdička je pre takýto filmový hnuj veľa. Rodrigueza mám ako filmára veľmi rád a obdivujem ho, ale toto je snáď ešte horšie,než nezáživne spackaný tretí Spy Kids. Film, ktorý je prepchatý barevnosťou a efektami tak hroznými, že som sa až niekedy musel smiať, príbehom tak blbým a celkovo zle rozprávaným filmom, žiadna dobrá scéna, herci samé decká,chaotický dej a na nič výprava. Nechce sa mi veriť, že toto natočil niekto tak talentovaný, nadáný ako je Rodriguez. /5%/ ()

kaylin

Je to strašná blbina, která je z vizuálního hlediska místy docela odporná, ale zase nebudu nadávat Rodriguezovi, že si sem tam odskočí k něčemu jednoduššímu. Docela ho chápu, navíc je na něm vidět, že se snaží natáčet pro děti. Bohužel to, jak skvěle formálně zvládá béčka, tak tyhle příběhy hlavně s jejich poselstvím, které vám křičí do obličeje, už tak formálně skvělé nejsou. ()

Šimpy

Ano, bál jsem se toho, ale je to film o dětech pro děti o tom, jak mocné a kouzelné můžou být sny a jak strašné je vzdát se svých snů a to je téma, které se mi velmi líbí. Dětská fantazie, naplno se rozvíjející pouze ve snech na hranici skutečnosti. Kdo z nás si někdy nepřál, aby byly jeho sny skutečností. Vzpomínka na dětskou fantazii. ()

Kolikokoli

Tohle jsem poprvé viděla někdy v osmnácti letech po těžkým dni a děsně se mi to líbilo. Jistě, je to blbost, děj je primitivní atd., ale já se bavila :) ()

fars odpad!

Nahodou zachyceno v odpolednim bloku na nove... No neveril jsem tomu. Neveril jsem, ze by Rodriguez dokazal natocit fakt takovou sracku, jak se zde pise. Ale ono to je jeste horsi. Tenhle film je osence vseho spatneho, co muzete v rodinnych filmech najit. ()

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

Rodriguez opět točí pro své ratolesti

27.05.2015

Robert Rodriguez sice občas vypustí ze řetězu Macheteho a loni natočil dlouho odkládanou dvojku Sin City, jinak se ale s oblibou věnuje hlavně dětským filmům. Spy Kids to dotáhli ke čtyřem dílům a… (viac)

Tretieho Conana natočí Rodriguez

Tretieho Conana natočí Rodriguez

01.05.2005

Scenárista a režisér John Milius, ktorý so Schwarzeneggerom nakrútil Barbara Conana, bol štúdiom Warner Bros nečakane vykopnutý z postu režiséra jeho tretieho pokračovania. Nahradiť ho má Robert… (viac)