Falešný Locke (Černý dým) přesvědčuje Richarda o svých záměrech. Tomu se to moc nezdá. Navštíví dům Sawyera a řekne mu, že zná odpověď na nejdůležitější otázku a to, proč je na tomhle ostrově. Vezme ho do jeskyně, kde jsou na zdi napsána jména, která tam vyryl Jacob. Jsou to kandidáti za něj. Ostatní z pláže jdou do chrámu.
V alternativní realitě Locke plánuje svatbu a má problémy v práci. Když dostane padáka, tak na parkovišti potká Huga, který mu slíbí pomoc. (PROCESOR)

Arkanoid

„This is the weirdest damn funeral I’ve ever been to.“ Benova pohrebná reč je výborná pre fanúšikov seriálu aj morbídneho humoru. Dej s Terrym O’Quinnom je výborný. Alternatívnemu deju trvá, kým zaujme diváka, ale na konci sa dá nájsť aj nejaké to poučenie. ()

BROKEN_

I když už nehraje Terry O'Quinn starého Locka, tak získal díky tomu možnost předvést zajímavý herecký výkony, které si předtím nemohl dovolit. Je radost ho sledovat. Jacob je za mě super líbí se mi, akorát je zvláštní, že teprve až teď nám ho ukazují v plné kráse a to stejný černý kouř, který vypadal, že chrání ostrov, je nakonec postava, která chtěla Jacoba zabít. Zvláštní, že to řeší tvůrci teď, jde vidět, že tvůrci směřují do finále a snaží se nám prozradit, proč se to všechno to dění na ostrově děje. Zatím mě to fakt hodně baví, ale to vysvětlení bude důležité a jsem zvědav co tvůrci vymysleli. Snad to bude stát za to :) ()