Na začátku vidíme, že jsou v moři objeveny trosky jejich letadla. To sleduje v televizi tajemný Dan. Střihem se dostáváme k tomu, jak Dan vyskočí z vrtulníku na ostrov, kde je objeven Jackem a Kate. Jack mu dává satelitní telefon, podle kterého Dan hledá další své kumpány. Na pláži objeví Milese. Ten žádá, aby byl zaveden k tělu Naomi. Oba zachránci jsou ozbrojení a hlavně Miles se chová nebezpečně. Sayid a Juliet oba zachránce odzbrojí a jdou společně hledat Charlotte. Místo ní ale objeví Franka, pilota vrtulníku. Charlotte objeví skupina vedená Lockem. V nestřežený okamžik Charlotte odzbrojí Ben a vypálí na ni. Když ho Sawyer přemůže tak ho Locke přiváže ke stromu. A dozvídají se od něj, proč sem zachránci přišli a koho vlastně hledají.
Ve flahsbacku se nám představí záchranná skupinka z vrtulníku. Dan pracuje jako vědec-fyzik. Charlotte je archeoložka. Miles umí komunikovat s mrtvými. Frank je dopravní pilot, který měl osudný den letadlo pilotovat. Naomi měla celou skupinu vést. (PROCESOR)

Arkanoid

Postavy parašutistov sú zaujímavé, rovnako aj postoje skupín, ktoré ich nájdu. Flashbacky sú až na jeden slabé. Konečne sme sa v tomto mysterióznom seriáli dočkali postavy, čo sa rozpráva s duchmi. Napätie na pokračovanie vychádza rovnako ako zvedavosť na odpovede na nezodpovedané a stále pribúdajúce otázky. ()