Kate a Sawyer pádlují ke svému ostrovu. Mají naloženého stále dezorientovaného Karla. Kate trvá na tom, že se musejí vrátit pro Jacka. To Sawyer odmítá. Když doplují, tak jim Karl řekne, že na ostrově, ze kterého utekli, nežijí, ale jenom tam pracují.
Jacka zavřeli do známé medvědí klece. Juliet má také průšvih, protože zastřelila jednoho ze svých. To ale Jack netuší, a když ho žádá o pomoc, protože se Benovi zašitá rána zanítila, tak odmítá. Mezitím ho vyslýchá jejich šerifka a snaží se z Jacka dostat, jestli Juliet chtěla Bena při operaci zabít.
Druhý den navštíví Jacka Alex a vysvětluje mu, jak a co provedla Juliet. Ten změní názor a rozhodne se Benovi se zanícenou ránou pomoci výměnou za to, že zmírní Juliet trest. Ten mu napíše vzkaz pro jejich šerifku Isabel. Alex vezme Jacka na místo, kde Druzí rokují o Juliet, a vzkaz předají. Isabel říká Jackovi, že ví, co znamená jeho tetování. Chodí mezi námi, ale není jedním z nás. On jí na to říká, že ano, ale smysl je jiný... Na závěr se všichni vrací na ostrov, kterému říkají domov.
Ve flashbacku uvidíme, jak Jack přišel k tetování. (PROCESOR)

Colonist

Nejhorší epizoda celého seriálu. S velkou pompou je nám představena šerifka Druhých (WTF?), kterou vidíme poprvé a naposled. Juliet je označkovaná jako kráva. Druzí se chovají jako sekta, což budoucí díly zcela ignorují (naštěstí). A korunu tomu všemu nasazuje debilní flashback o tom, jak Jack ke svému tetování přišel. To jsme opravdu potřebovali vědět... Tenhle díl je zkrátka jeden velký špatný vtip. ()

Arkanoid

Epizóda veľmi nemá zmysel. Znova by sa všetko dalo skrátiť, aj keď sa divák dozvie, čo sa stalo s určitými postavami. Dej je prevažne o väčších a menších intrigách, ktoré ste už videli lepšie a so závažnejšími dôsledkami. Flashback ponúka exotiku, no zdá sa, že čo sa v ňom odohralo, nebude mať vôbec na nič vplyv. ()