Láska mezi vojáky se příliš nenosí v žádné armádě světa. Yossi a Jager patří k izraelským ozbrojeným složkám a společně byli převeleni na libanonské hranice. Jsou to velitelé, milenci, ale především lidé snažící se najít vlastní kousek štěstí... (oficiálny text distribútora)

Avalon820

Zkrocená hora po izraelsku. Rozdíly? Yossi & Jagger je film neuvěřitelně povrchní. Čert vem formu, pochybná kamera mi byla v tomto případě celkem ukradená - co mě zde skutečně štvalo byla snaha vypadat seriózně, ačkoliv direktní potřeba šokovat tématem je chvílemi doslova hmatatelná, ba dokonce vlezlá. A přetvářku, navíc v tak neohrabané formě, já zkrátka nerozdýchávám. ()

Mania

Tenhle film byl sice hodně předvídatelný, přesto si myslím, že nesl určité poselství. Úžasný, emotivní konec - ano, obrečela jsem to. Podobné snímky by měly sloužit jako propaganda proti válkám, homofóbii a předsudkům mezi vojáky. Je škoda, že se nevidíme více do hloubky vztahu hlavních hrdinů, přesto je ve filmu mnoho náznaků, záchytných bodů, které nám určitou hloubku ukáží. Velké plus má u mě snímek za Ohada Knollera. ()

Stanislaus

Yossi a Jagger se sice zabývá zajímavým tématem, ale jako celek je až příliš plochý a vše je zde bráno s řádným odstupem. Práce s kamerou se mi chvílemi opravdu nelíbila, a ikdyž má film něco okolo hodiny, tak i přesto jsem se místy krapet nudil. Zkrátka první setkání s izraelskou produkcí dopadlo průměrně, čímž však neříkám, že si nikdy nevyhledám další snímek z této země. ()

jiri.twist

Recenzí už bylo hodně, já film viděl až nyní. Očekával jsem o něco více, trošku vlažné, kratší, ploché – to teď mluvím z pohledu těch, kteří dali nejvyšší hodnocení. Klidně z toho mohl být kraťas a nebo to téma rozvinout na delší film, ale jinak velmi nadprůměrný po všech strákách a rád se k němu někdy vrátím … 6787 ()

Bukk

Nedokázala jsem se s filmem spojit, což je asi ta největší slabina. Bohužel ani konec (o kterém jsou tu zmiňovány samá pozitiva a prý je třeba očekávat příval emocí) mě nedokázal naplnit a já cítila, že to vše jde mimo mě, že i přes všechnu tu snahu o dojmutí diváka, mi chybí jakési navázaní s hlavními hrdiny. Přitom hodina není zas tak krátký čas. ()